Anita Sokołowska Klaudia Halejcio

Otwarcie butiku LouLou w Starym Browarze z udziałem gwiazd

17 września 2015 roku w poznańskim Starym Browarze odbyło się oficjalne otwarcie nowego butiku LouLou Fashion Spot.

Imprezę, swoją obecnością, uświetniły zaproszone gwiazdy: Anita Sokołowska i Klaudia Halejcio. Pojawili się także znani projektanci: duet Paprocki & Brzozowski, Marta Boligłowa oraz Tomasz Olejniczak.

Najnowszy butik to już drugi salon pod szyldem LouLou, gdzie klienci codziennie mają okazję spotkać się z modą na najwyższym poziomie. Podczas oficjalnego otwarcia ekskluzywnego multibrandu z odzieżą projektantów i światowych marek zaproszeni goście mieli okazję podziwiać najnowsze kolekcje marek takich jak Zień, Atos Lombardini, Axara Paris, Antony Morato, U.S. POLO, GAS Jeans, Baldowski by Zień, MET Jeans czy Paprocki&Brzozowski w towarzystwie lampki orzeźwiającego Prosecco. Atrakcyjnym punktem programu była obecność wschodzącej gwiazdy branży modowej, projektanta Łukasza Podwiki, który podczas imprezy przeniósł zaproszonych gości w świat swojego atelier tworząc niepowtarzalne kreacje szyte specjalnie dla klientek butiku. Projektant marki PODWIKA zaprezentował także specjalnie zaprojektowaną i dostępną wyłącznie w salonie LouLou linię skierowaną do nowoczesnych, pewnych siebie kobiet, które są świadome trendów i nie boja się z nimi eksperymentować. Zorganizowane w paryskim stylu otwarcie butiku zaszczycili swoją obecnością również inni projektanci, których kolekcje znajdują się w starannie wyselekcjonowanym asortymencie butiku. Znakomity duet PAPROCKI & BRZOZOWSKI czy Marta Boligłowa, kreatorka uwielbianej przez gwiazdy marki CHAOS, a także wiele innych ciekawych postaci związanych z branżą modową. Całość imprezy dopełniało eleganckie i wyrafinowane wnętrze butiku LouLou oraz klimatyczna francuska muzyka, która wprawiła wszystkich gości w szampański nastrój.

LouLou to ekskluzywny salon z odzieżą projektantów i światowych marek, synonim klasy, szyku, oryginalności a także namiastka luksusu. W asortymencie butiku znajduje się wiele znakomitych marek takich jak Zień, Atos Lombardini, Axara Paris, Antony Morato, U.S. POLO, GAS Jeans, Baldowski by Zień, MET Jeans czy Paprocki&Brzozowski. Część z nich dostępna jest w Polsce wyłącznie w salonie LouLou, stworzonym z myślą o wymagających klientach. Dla LouLou każdy klient jest wyjątkowy, tak jak ich kolekcje.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również