otwarcie butiku lookbook

Otwarcie butiku LookBook

01 lipca, nowa polska modowa marka LookBook, otworzyła w Warszawie swój pierwszy butik. Na spotkaniu, zgromadzeni goście mieli możliwość porozmawiać o inspiracjach, marce, a także obejrzeć wiosenno-letnią kolekcję w stylu boho.

W uroczystości uczestniczyły m.in. Małgosia Socha, Patrycja Markowska,Ania Wendzikowska, Bogna Sworowska, Agnieszka Szczurek i Kuba Wesełowski, Laura Samojłowicz, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Lidia Popiel, Marlena Bielińska, Tomek Jacyków.

Informacje o marce:

LookBook to nowa marka odzieżowa dla kobiet kochających modę, odważny design i najwyższą jakość ubrań. Debiutancka wiosenno-letnia kolekcja inspirowana jest najgorętszym trendem tego sezonu czyli stylem boho.

Zwiewne jedwabne sukienki w kolorowe printy, fantastycznie układają się na sylwetkach i sprawiają, że niezależnie od wieku każda kobieta wygląda w nich nowocześnie i młodzieńczo.

W kolekcji nie brakuje również gładkich oraz wzorzystych, jedwabnych koszul i tunik, a także zamszowych spódnic oraz kamizelek w stylu hippie. Nowością na rynku są piękne dzianinowe ręcznie wykonane kimona w misterne wzory.

Kobieta LookBook to współczena hipiska w luksusowym wydaniu.

Mimo, iż marka jest na rynku dopiero od kwietnia br. to już została dostrzeżona i doceniona przez gwiazdy. Kreacje od LookBook noszą m.in. Kinga Rusin, Kamila Szczawińska, Dorota Williams, Tamara Arciuch, Karolina Malinowska, Bogna Sworowska czy Joanna Krupa.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link