adoptuje koalę

OnlyBio i OnlyEco adoptuje koalę

Wstrząsające pożary jakie objęły Australię nie pozostawiły chyba nikogo obojętnym. Wpłynęły również na na działania marek, dla których ważna jest troska o środowisko. W ostatnich dniach marka OnlyBio i OnlyEco zaangażowała się w akcję adopcyjną prowadzoną przez The Koala Hospital.

Jest to inicjatywa Fundacji Koala Conservation Australia Incorporated, która stanowi ośrodek leczenia i rehabilitacji koali. OnlyBio i OnlyEco zaadoptowało jednego z misiów koali, umożliwiając mu tym samym leczenie, odpowiednią opiekę medyczną oraz szansę na powrót do naturalnego środowiska.

Podstawową wartością marki OnlyBio i OnlyEco już od początku swojego istnienia jest bowiem nie tylko troska o klienta, ale także o środowisko. Zarówno kosmetyki jak i produkty czyszczące mają składy w ponad 99% pochodzenia naturalnego, opakowania powstają z surowców wtórnych nadających się do recyklingu, zaś odpowiedzialna produkcja pozwala na zaoszczędzenie energii oraz wody. Działania firmy na rzecz środowiska nie ograniczają się jedynie do kwestii produktów i ich wytwarzania. Są to także inicjatywy edukacyjne takie jak eko vlogi oraz wsparcie udzielane schronisku psów w Korabiewicach.

adoptuje koalę

Podziel się wiadomością:

Polecamy również