Omenaa Mensah w cyrku 15 Omenaa Mensah w roli modelki w 8230 cyrku

Omenaa Mensah w roli modelki w… cyrku!

Tego jeszcze nie było! Sesja prezentująca najnowszą, sylwestrową kolekcj marki Chaos by Marta BoliglovaCharm of the night” z udziałem Omeny Mensah odbyła się w… cyrku, a prezenterce w pozowaniu towarzyszyły zwierzęta: słoń, mors, wielbłąd i lama. To pierwsza tego typu sesja modowa w Polsce.

Skąd wziął się pomysł na właśnie taką aranżację planu zdjęciowego? „Od bardzo dawna miałam w głowie pomysł na sesję dla tej kolekcji- wiedziałam, że musi to być cyrk-feria barw, cyrkowa magia oraz zwierzęta idealnie zgrały się z cekinowymi sukienkami, prezentowanymi przez egzotycznej urody Omenę Mensah”- powiedziała Marta Boligłowa, projektantka i właścicielka marki Chaos.

Kolekcja Charm of the night to propozycja marki Chaos na sylwestrową noc. Znajdziemy w niej piękne, cekinowe suknie, zarówno w długości mini, jak i maxi, elegancki kombinezon, seksowną kreację będącą połączeniem piór i cekinów i wiele innych- wszystko po to, by w najważniejszą noc w roku olśniewać wszystkich swoim wyglądem- „Kolekcja CHARM OF THE NIGHT powstała z myślą o nadchodzącej Nocy Sylwestrowej oraz okresie karnawałowym. Przeważają sukienki cekinowe, ale nie tylko- z 14 modeli kreacji w kolekcji z pewnością każda kobieta wybierze coś dla siebie”- mówi Marta Boligłowa.

Zarówno dla Omeny, jak i dla całej ekipy pracującej przy sesji obcowanie ze zwierzętami było dużym wyzwaniem. To one dyktowały warunki zdjęć i od ich nastroju, a także podejścia modelki i fotografów w dużej mierze zależał efekt końcowy. Na szczęście jak widać, współpraca przebiegała pomyślnie, a pomiędzy zwierzakami a ekipą szybko nawiązała się nić sympatii- mors Borys obdarzył nawet Omenę całusem! Współpraca z Omeną jak i z całym teamem profesjonalistów była wspaniałym doświadczeniem. „Na planie sesji panowała bardzo radosna atmosfera i myślę, że właśnie dlatego efekt współpracy jest bardzo naturalny i szczery”- podsumowuje pracę przy sesji projektantka.

[nggallery id=5275]

photography: Maciej Bernas
fashion stylist: Paula Dudziak BOOMTEAM
make-up artist: Katarzyna Sójka
hair stylist: Przemek Kowalski
model: Omenaa Mensah
assistant: Arkadiusz Szczudło
production: Ilmatic
management: ESPR Ewa Siedlecka

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link