Omenaa Mensah

Omenaa Mensah: tak naprawdę nigdy nie wiesz, czy po pewnej nocy nie obudzisz się księżniczką

Omenaa Mensah od kilku dni jest bohaterką medialnych doniesień o tym, że spotyka się z księciem Janem Lubomirskim-Lanckorońskim. Para do tej pory nie potwierdziła informacji o swoim związku. – Show-biznes rządzi się swoimi prawami. Tak naprawdę nigdy nie wiesz, czy po pewnej nocy nie obudzisz się księżniczką – komentuje plotki prezenterka pogody.

Po raz pierwszy o tym, że Omenaa Mensah i książę Jan Lubomirski spotykają się, napisał magazyn „Party”. Z informacji dziennikarzy wynika, że para poznała się kilka miesięcy temu na bankiecie i bardzo zaprzyjaźniła. Według doniesień pisma, od tamtej pory Omenaa i Jan spotykają się regularnie.

Pogodynka i milioner oficjalnie nie potwierdzili jednak tej informacji, nie ukazały się także żadne zdjęcia, które mogłyby potwierdzać zażyłość pary. Ale na pytanie, co zrobiłaby, gdyby książę zadzwonił z propozycją spotkania, Omenaa odpowiada, że nie odmówiłaby.

– 
Jeśli książę zadzwoni z propozycją kolacji, już wiem, co na tę kolację przygotuję. Ostatnio nauczyłam się robić sushi pod okiem mistrza Wilsona Chunga z Japonii, więc pewnie będzie to seksowne sushi. Więcej nie powiem na temat mnie i księcia 
– mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Omenaa Mensah. 

Prezenterka od października 2013 r. jest rozwiedziona. Jan Lubomirski oficjalnie zakończył swoje 12-letnie małżeństwo z Dominiką Kulczyk miesiąc później.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również