GAGA

Nowy, podwójny numer miesięcznika GAGA w sprzedaży

Gaga 12-01.2014Grudniowo-styczniowy numer magazynu GAGA, lifestylowo-psychologicznego miesięcznika dla nowoczesnych rodziców pod redakcją Małgorzaty Ohme, jest dostępny w sprzedaży w promocyjnej cenie 4,99 zł, a w nim:

  • Świąteczne opowieści: Historie rodzin patchworkowych, które spotykają się przy wigilijnym stole w nietypowych okolicznościach lub miejscach. Jak dzieci z rozbitych małżeństw odnajdują się podczas tradycyjnych świąt?

  • FelietonGrzegorza Kasdepke: Czy kiedy pisarz trafia na listę lektur szkolnych, czytelnicy tracą przyjemność z lektury jego książek?

  • Jacek Rozenek opowiada Małgorzacie Ohme, co to znaczy być dobrym ojcem i dlaczego wychowuje swoich synów na wojowników.
  • Ponadto portret szwedzkiej pisarki i twórczyni znakomitej serii książek o piaskowym wilku Asy Lind.

W magazynie także stałe rubryki:

  • Inne rodzicielstwo – reportaż o Sebastianie Grzywaczu, niewidomym ojcu samotnie wychowującym syna; wolontariuszu, prowadzącym dla dzieci zajęcia dotyczące życia niewidomych ludzi.

  • Bez tabu – seksualność dzieci niepełnosprawnych.

  • Kultura – nowe książki, płyty i filmy dla dzieci i rodziców.

  • ZdrowieBądź swoim coachem zdrowia

  • W drodze – zima w Polsce: gdzie pojechać i co zwiedzać?

Magazyn dostępny jest w całej Polsce w sieciach Empik, Inmedio, Traffic Club, Discover, Relay, Kolporter, w prenumeracie, a także bezpłatnie w wersji na iPad.

www.facebook.com/GagaMagazyn, www.gogaga.pl

Obejrzyj spot Gagihttp://www.youtube.com/watch?v=aUJZPtSXI2I

Relacja z dzieckiem jest związkiem z drugim człowiekiem. Małym, ale wymagającym, żywym i często trudnym do opanowania. Takie dzieci często spotykam w swojej pracy terapeutycznej. I ich rodziców – zmęczonych, napiętych do granic możliwości, smutno-bezradnych. Dlatego nowa Gaga skierowana jest do rodziców, którym brakuje wystarczającej wiedzy na temat rozwoju i wychowania dzieci,

a którzy szukają mądrych inspiracji i interesuje ich psychologia dzieci, relacji, rodzin. Brakuje im po prostu konkretnej, fachowej wiedzy. I wreszcie, Gaga jest dla tych rodziców, którzy nie odnajdują się w stereotypowym postrzeganiu rodziny. Którzy mieszkają głównie w większym mieście, najczęściej pracują i mają nieustające poczucie winy, że jest ich za mało. Dla rodziców samotnych lub żyjących w patchworkach. Dla tych, dla których definicja rodziny jest określana przez bliskość i miłość.

Magazyn, którego jestem redaktorem naczelnym, zdecydowanie wyróżnia się na rynku wysokim poziomem merytorycznym i praktycznym. Naszym odbiorcą jest inteligentny, wykształcony rodzic, któremu dotychczasowe poradnictwo, zwłaszcza w prasie parentingowej, nie wystarcza.”

Małgorzata Ohme, redaktor naczelna

Podziel się wiadomością:

Polecamy również