zakład fryzjerski świadczący

Nowoczesny zakład fryzjerski świadczący szeroki zakres usług.

Współczesny rynek rozwija się bardzo dynamicznie i tworzenie wyłącznie zakładu fryzjerskiego jest mało konkurencyjne. Najnowszy trend to łącznie w zakładzie pełnego serwisu usługowego, który oferuje klientom nową fryzurę, makijaż, a nawet paznokcie. Jak stworzyć uniwersalny zakład?

Nowoczesny zakład kosmetyczno – fryzjerski to idealne miejsce dla wielu pań, szczególnie gdy mówimy o imprezach okolicznościowych typu ślub lub o takich wydarzeniach, jak Sylwester. Kobiety, które będą mogły skorzystać z pełnego pakietu usług, chętniej będą odwiedzały zakład. Dlaczego utrzymywanie stałych kontaktów zwiększa obroty i ilość klientów? Ponieważ wierny klient, to nieoceniona wartość każdego biznesu. Aż 80% obrotu przedsiębiorstwa uzyskują na stałych klientach, którzy stanowią 20% całości. Jest to niezmienna zasada, która przyświeca największym firmom na świecie. Poza tym klientki będą chętnie wracały nie tylko po kompleksowe usługi, ale po każdą z osobna. W jednym miesiącu klientka będzie chciała mieć nowe paznokcie, w drugim rzęsy, a w trzecim nową fryzurę. Hurtownia fryzjerska oferuje pełen zakres podstawowych kosmetyków i wyposażenia salonu fryzjerskiego, który może świadczyć dodatkowe usługi. Poza paniami coraz chętniej z usług fryzjerskich czy kosmetycznych korzystają również panowie, którzy stanowią nawet 30% wszystkich klientów. Mężczyźni chętnie farbują włosy, wybierają nowoczesne fryzury i pielęgnują zarost. W jakie produkty i meble wyposażyć profesjonalny zakład fryzjerski wielousługowy?

Wyposażenie salonu

Hurtownia fryzjerska oferuje szeroki zakres umeblowania salonu. Przede wszystkim na w hurtowniach dostępne są pełne myjnie do włosów (fotel, umywalka), fotele fryzjerskie obrotowe czy specjalistyczne. Zapewnią one komfort klientom podczas długiego pobytu, a samym fryzjerom dogodne warunki pracy. Do tego hurtownie oferują również szafki na narzędzia, lustra, a nawet hokery do siedzenia.

Oczywiście pełny osprzęt w celu świadczenia usług fryzjerskich jest również dostępny. Mowa o wszelkiego rodzaju maszynkach, trymerach, nożyczkach klasycznych i specjalistycznych, suszarkach, prostownicach i lokówkach.

Do pielęgnacji włosów i stylizacji fryzur dostępne są różnego rodzaju gumy, pasty do włosów, płukanki, farby, lakiery w aerozolu oraz wszystkie niezbędne środki wymagane w fachu fryzjerskim. Do tego można zaopatrzyć się we wszelkie w fartuchy ochronne, rękawiczki ochronne, maseczki, a nawet płyny dezynfekujące do narzędzi.

Dział kosmetyczny

Panie odwiedzające zakład fryzjerski mogą również wykonać sobie proste zabiegi kosmetyczne typu henna brwi. W hurtowni fryzjerskiej są dostępne wszelkiego rodzaju henny i akcesoria niezbędne do wykonania zabiegu. Markowe henny do brwi, podkłady, waciki, paski do depilacji, separatory do pedicure, a nawet jednorazowe klapki japonki, to niezbędnik kosmetyczny, który również nabyć można w hurtowni.

Dalsza pielęgnacja ciała może się odbyć za pomocą dostępnych w hurtowni kosmetyków służących do tego celu. Do zakładu można nabyć toniki, maski, kremy do twarzy, kremy do stóp, balsamy do ciała, odżywki, żele, mydła i emulsje.

Paznokcie – co może zaoferować hurtownia fryzjerska?

Otóż wiele, ponieważ zakład fryzjerski może świadczyć również usługę stylizacji paznokci. W myśl tej zasady na w hurtowni są dostępne wszelkiego rodzaju bazy, lakiery do paznokci, zmywacze i pilniki. Do bardziej zaawansowanych stylizacji hybrydowych czy żelowych dostępne są urządzenia typu lampy. Uniwersalny zakład fryzjerski, oferujący usługę stylizacji paznokci powinien zaopatrzyć się jeszcze w pyłek brokatowy do paznokci, płytki o efekcie lustra czy patyczki magnetyczne. Z takim wyposażeniem, zakład fryzjerski może świadczyć kompleksowe usługi stylizacji paznokci.

3 w 1 dla pań, ale również panowie

Z uniwersalnych zakładów, które świadczą usługi fryzjerskie czy kosmetyczne, korzystają coraz chętniej panowie. Tej grupy klientów nie sposób pominąć, ponieważ panowie coraz częściej poza zwykłym strzyżeniem, farbują siwe włosy, pielęgnują swój zarodyst (wąsy, broda), a nawet poddają się prostym zabiegom kosmetycznym typu rewitalizacja paznokci, skóry dłoni czy stóp.

Hurtownia fryzjerska również oferuje szampony koloryzujące dla panów, kremy do pielęgnacji dłoni i stóp. Panowie również mogą otrzymać płyn po goleniu, gumę czy pastę do stylizacji włosów, krem po goleniu, a nawet olejki do pielęgnacji brody. Nie dość, że wszystkie produkty można wykorzystać w celach stylizacyjnych, w ramach świadczonych usług, to można je sprzedać panom, którzy rzadko bywają w drogeriach. Jest to wyśmienita okazja, aby również prowadzić sprzedaż bezpośrednią wszystkich środków stylizujących i pielęgnacyjnych.

Nowoczesny zakład fryzjerski oferuje szeroki zakres usług dla pań oraz dla panów. Poza tradycyjnym strzyżeniem czy farbowaniem, w zakładach fryzjerskich można poddać się prostym zabiegom kosmetycznym czy stylizacji paznokci. Nie można również lekceważyć panów, którzy coraz częściej dbają o swój wygląd i chętnie korzystają z prostych zabiegów rewitalizujących włosy, zarost i skórę. Całość można dopełnić sprzedażą produktów stylizacyjnych i pielęgnacyjnych paniom oraz panom.

Artykuł sponsorowany

Podziel się wiadomością:

Polecamy również