Dress Code

Nowoczesny Dress Code. Uczestnicy programu „Projektanci na Start” stworzą kreacje dla modnej businesswoman

Dziewiąty odcinek talent show „Projektanci na start” zaprowadzi piątkę finalistów do świata biznesu. Razem z Bartkiem Michalcem, twórcą młodej i prężnej marki modowej ZUO CORP., udadzą się do centrum Łodzi, by obserwować styl ubierania się kobiet pracujących w korporacjach. Po powrocie do pracowni ich zadaniem będzie uszycie klasycznego, kobiecego zestawu do biura – żakietu i spódnicy. Który z uczestników najlepiej odnajdzie się w sztywnych ramach tego zadania? Dowiemy się już w środę 25 grudnia o godz. 22.00.

Tydzień temu uczestnicy „Projektantów na start” mogli puścić wodze fantazji tworząc futurystyczne kreacje. Dodatkowo Marcelina Zawadzka i gościnni jurorzy z duetu MMC utrudnili im zadanie, łącząc ich w pary. Tej konkurencji nie wytrzymał pochodzący z Krakowa Kamil Czuba, mimo pozytywnej oceny jurorów, Anety Kręglickiej, Mony Kinal i Marka Straszewskiego.

Tym razem gościem pracowni w Centrum Promocji Mody będzie Bartek Michalec, twórca i główny projektant marki ZUO CORP., której wizytówką jest nowoczesny design z poszanowaniem tradycji. Kreacje ZUO CORP. noszone są przez największe gwiazdy polskiego show businessu, które cenią je za wymykające się banałowi konstrukcje, futurystyczną wizję i starannie dopracowane detale.

W ostatnim odcinku uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować strój oddający ich wizję przyszłości w modzie. Teraz, dla kontrastu, wracamy do absolutnej klasyki i elementów biurowego uniformu. Biznesowy dress code jest tylko pozornie prosty. W wykonaniu Bartka Michalca z ZUO CORP. potrafi zaskakiwać nieoczywistymi detalami lub nieszablonową formą. W mojej ocenie przygotowane przez projektantów sylwetki z pewnością spodobałyby się kobietom sukcesu – mówi Magdalena Strobel, dyrektor marketingu FOX International Channels Poland.

Bartek Michalec – gościnny juror najbliższego odcinka „Projektantów na start”, mimo młodego wieku, ma już bardzo duże doświadczenie w branży modowej, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jego charakterystyczny styl projektowania idealnie wpisuje się w zadanie eliminacyjne, w ramach którego młodzi twórcy, zainspirowani wycieczką do biurowego centrum Łodzi, muszą stworzyć praktyczny i nowoczesny uniform. Jednak ograniczenia czasowe i niestandardowe materiały nie będą sprzyjać uczestnikom w pracy nad idealnie skrojonym żakietem i spódnicą, które zachwycą jurorów. Kto z piątki finalistów najlepiej odnajdzie się w sztywnych ramach korporacyjnego stroju? Widzowie przekonają się już w najbliższą środę.

9. odcinek programu „Projektanci na start” zostanie wyemitowany w środę, 25 grudnia br. o godzinie 22.00 na antenie kanału FOX Life.

Fot 1 Projektanci na start_odcinek 9

Fot 2 Projektanci na start_odcinek 9

Fot 3 Projektanci na start_odcinek 9

Podziel się wiadomością:

Polecamy również