Laf19 20 0237 ArtDeco Nowa kolekcja marki L AF Kwiat Nocy jesie zima 2019 2020

Nowa kolekcja marki L’AF „Kwiat Nocy” jesień/zima 2019/2020

„Kwiat Nocy” to tytuł filmu, w którym główną rolę odgrywa międzynarodowa legenda kina niemego, Pola Negri. Diva kina międzywojennego potrafiła skupić na sobie uwagę widowni zarówno na sali kinowej, jak i poza nią. Perfekcyjny wygląd i wystawne kreacje w stylu dawnego Hollywood budziły zachwyt wśród wielu.

Są takie momenty, kiedy każda kobieta potrzebuje poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Z pomocą przychodzi kolekcja marki L’AF Jesień/Zima 2019/2020 stworzona przez projektantkę Allę Scurę. Twórczyni, zainspirowana życiem i stylem Poli Negri, przygotowała oryginalne, niepowtarzalne stroje. Powstały z myślą o współczesnych kobietach – żyjących pełnią życia, osiągających sukcesy oraz odczuwających satysfakcję na polu zawodowym i osobistym. Ich pełnię życia podkreślą odpowiednie ubrania, które dodają im charakteru i pewności siebie.

Kolory strojów w jesiennej kolekcji L’AF zachwycają różnorodnością. Niezależnie od typu urody znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Fiolety, granaty, zielenie czy czerwienie, a także ponadczasowa biel i czerń w zestawieniu z oryginalnymi, finezyjnymi wzorami umożliwiają tworzenie niebanalnych stylizacji.

Poznaj „Kwiat Nocy”, aby cieszyć się bogatym wzornictwem, różnorodną kolorystyką oraz niepowtarzalnymi stylizacjami na każdą okazję.

Sesja wizerunkowa do kolekcji „Kwiat Nocy” została zrealizowana w klubie Metropolis w Warszawie, którego wystrój został zainspirowany filmem niemieckiego reżysera Fritza Langa „Metropolis”. Wnętrza idealnie wpisały się w temat sesji „Kwiat Nocy” ponieważ oba filmy łączy podobna estetyka lat 20, realizowano je w podobnym czasie, między 1925 a 1927 rokiem.

Fotograf: Malwina Sulima
Modelki: Julia Śmigielska / New Age Models, Klaudia Luczak / Uncover Models
Makijaż: Agnieszka Główczyńska
Fryzury: Michał Wawrzeniec
Stylizacja: Mateusz Kołtunowicz
Dyrektor Artystyczny: Rafał Tylicki
Produkcja: Rafał Tylicki Art & Creative

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link