DRESSAP Anny Pirowskiej

Nowa kolekcja DRESSAP Anny Pirowskiej

Marka DRESSAP Anny Pirowskiej prezentuje najnowszą kolekcję „The Modules. Spring 2014”.

Ubrania DRESSAP to wciąż połączenie dwóch pozornych przeciwieństw: elegancji oraz sportowej wygody. Są tworzone z myślą o dynamicznej kobiecie XXI wieku, która chce się czuć dobrze, a zarazem wyglądać efektownie. Strój można podkreślić kolejną nowością marki – kopertówką wykonaną z ortalionu.

Anna Pirowska zaprojektowała modele, które sprawdzą się w różnych warunkach. Mamy tu zarówno wodoodporne kurtki i płaszcze, jak i bluzy, sukienki oraz legginsy. Zostały zaprojektowane w szerokim zakresie rozmiarów, od XS po XL. Dzięki temu każdy może dobrać model pasujący do swojej sylwetki. I nie zawsze musi być to linia modelki.

Projekty zostały stworzone w oparciu o koncepcję modułowości. Poszczególne modele można modyfikować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami – umożliwiają to specjalne zamki, troczki czy kolorowa podszewka. W ten sposób można na przykład zamienić długi płaszcz w krótką kurtkę albo poszerzyć lub zwęzić szerokość talii. Ubrania sprawiają również wrażenie, jakby były skonstruowane z modułów.

Podkreślają to wstawki z ekoskór: łaty na ramionach lub legginsy łączone ze skórzanymi nogawkami i zamkami z tyłu, które imitują wysokie buty sięgające za kolano. Kurtki zostały uszyte z wodoodpornych tkanin pokrytych poliuretanem. Płaszcz to wełna z wplecionym bambusem, który nadaje całości lekki połysk. Poza tym wykorzystano dzianiny łączone z ekoskórą, a także bawełnę mieniącą się drobinami brokatu.

Kolorystyka w dużej mierze opiera się na kontrastach. Mamy tu zderzenia czerni z bielą i szarością, a także szarości z żółtym. DRESSAP proponuje również mocne akcenty kolorystyczne: pomarańcz w modnej tonacji fluo oraz zimny żółty zastosowany w kopertówce oraz sukience ICE LIGHT. Dzięki tym zabiegom kolekcja DRESSAP „The Modules 2014” pozwala dopasować ubrania do indywidualnego stylu.

[nggallery id=5416]
[nggallery id=5415]

Foto: Rafał Stanowski

Podziel się wiadomością:

Polecamy również