Magazyn GAGA

Nowa GAGA i konkurs DZIECKO NA OKŁADKĘ

09.2013 Gaga_okladkaZ przyjemnością informujemy, iż w sprzedaży ukazało się kolejne wydanie magazynu GAGA, lifestylowo – psychologicznego miesięcznika dla nowoczesnych rodziców pod redakcją Małgorzaty Ohme. Znajdziecie w nim Państwo:

Temat numeru: „Dzieciaki kontra gry”. Czy gry komputerowe pożerają czas i zaburzają odbiór rzeczywistości? A może nie są tak straszne jak się wydaje rodzicom?

  • Felieton Grzegorza Kasdepke: O tym, jakie stworzonko może przemycić z przedszkola i ze szkoły Twoją pociechę.
  • Beata Tadla, dziennikarka i prezenterka „Wiadomości” o magicznym podwórku oraz tym, czym się różni jej dzieciństwo i 13-letniego syna.
  • Ponadto wywiad z reżyserem i autorem bestsellerowej serii książek dla dzieci pt. „Magiczne drzewo”  Andrzejem Maleszką.

W magazynie także stałe rubryki:

  • Inne rodzicielstwo – Dwie kobiety i dziewczynka, reportaż o rodzinie, jakich w Polsce coraz więcej.
  • Bez tabu – Pierwsza miesiączka.
  • Kultura – Nowe książki, płyty i filmy dla dzieci i rodziców.
  • Zdrowie – Problemy małych cukrzyków.
  • W drodze – Piraci z Karaibów, czyli rodzinna eskapada na Jamajkę.

Magazyn dostępny jest w całej Polsce w sieciach Empik, Inmedio, Traffic Club, Discover, Relay, Kolporter w cenie 4,99 zł, bezpłatnie w wersji na iPad oraz w prenumeracie.

www.facebook.com/GagaMagazyn, www.gogaga.pl, obejrzyj http://www.youtube.com/watch?v=aUJZPtSXI2I

Życzymy miłej lektury!

Konkurs miesięcznika GAGA „Dziecko na okładkę”!

Czy chcesz, aby Twoja pociecha uczestniczyła w profesjonalnej sesji fotograficznej, a jej zdjęcia znalazły się w miesięczniku Gaga? Już teraz zaprenumeruj magazyn w nowych, atrakcyjnych cenach i weź udział w konkursie.

Wystarczy wysłać portretowe zdjęcie swojego dziecka na adres konkursy@gogaga.pl, wpisując w tytule maila „gaga okładka”, zaś w treści   – dane kontaktowe: imię i nazwisko dziecka, adres, numer telefonu kontaktowego oraz zaprenumerować miesięcznik Gaga. Spośród najciekawszych i najładniejszych fotografii wyłonimy Zwycięzcę, który weźmie udział w profesjonalnej sesji fotograficznej na okładkę magazynu Gaga. Nagrodą za II miejsce będzie udział w profesjonalnej sesji fotograficznej  i prezentację zdjęcia na łamach magazynu Gaga .

Na prace czekamy do dnia 13 marca 2014.

Szczegóły oraz regulamin konkursowy dostępny jest na www.gogaga.pl w zakładce konkursowej.

KONKURS_Gaga

Podziel się wiadomością:

Polecamy również