NO_BAD_DAYS

NO BAD DAYS nowa marka modowa na rynku

Mówimy jesieni Wielkie TAK pięknymi swetrami, zaczarowujemy poranne mgły miękkimi szalami, rzucamy wełniane zaklęcia na coraz niższe temperatury. Nie ma złych dni! – takie credo przyświeca nowej marce modowej na polskim rynku – NO BAD DAYS.

No Bad Days to marka proponująca handmade’ową odzież: wełniane płaszcze, swetry, piękne, długie szale, urocze skarpety i czapki. Wszystkie produkty w 100% wykonane ręcznie z wysokogatunkowych włóczek. Zrobione z uśmiechem i starannością. Klasyczne ściegi udało się połączyć z trendami, dlatego w sezonie FW 2015 marka oferuje ponadczasowy design z ukłonem w stronę boho.

Dominujące kolory kolekcji to szlachetne beże, subtelne błękity, inspirujące szarości. Gdzieniegdzie pojawiają się zadziorne turkusy i róże. Zapraszamy do zabaw stylizacyjnych – jesień to dobry moment!

Dodatkowo w kolekcji znaleźć można gigantyczne torby z oryginalnych wełnianych tkanin – w dwóch wersjach: z uszami materiałowymi lub ze skór naturalnych. Każda torba skrywa miłą niespodziankę – zaskakującą i niepowtarzalną podszewkę, odróżniającą ją od innych toreb z kolekcji. Zajrzyj do środka i … uśmiechnij się 🙂

No Bad Days!

Przygotowanie sesji:
Photo: Piotr Szapel
Stylist: Paweł Wybański
Make-up: Kaya Karasińska
Produkcja: Magda Gołdanowska

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link