tylko kalosze

Nie tylko kalosze. Highland Storm to zimowa odsłona HUNTER

HUNTER jesień/zima 2019 przedstawia kolekcję Highland Storm, która zabiera nas w podróż z ciszy przed burzą, poprzez pierwsze krople jesiennego deszczu aż po szalone zabawy na śniegu.

W najnowszej kolekcji zaprezentowano buty, które utrzymują ciepło aż do minus 25st.°C. Wyprodukowane z lekkich materiałów i naturalnego kauczuku,  zapewnią komfort na najwyższym poziomie. Uzupełnieniem są puchowe kurtki i płaszcze z oryginalnymi nadrukami, a także lżejsze wiatrówki i trencze.

Śniegowce Hunter są wodoodporne, w pełni izolowane, posiadają wkładkę OrthoLite®oraz polarowe wypełnienie. To wszystko sprawi, że zimowe spacery będą czystą przyjemnością.

Gotowy na wszystko

Hunter oferuje wszystko, czego oczekuje stylowe miasto. Po ogromnym sukcesie modelu Play w 2018 roku, Hunter kontynuuje jego produkcję wprowadzając nową wkładkę z polaru i wkładkę termiczną tworząc tym samym wszechstronne kalosze, które utrzymują ciepło w zimne, deszczowe dni aż do minus 5st.°C.

Nowością jest nadruk, który stanowi wszelkie wariacje z logo Hunter. Print użyty jest nie tylko na butach, ale również plecakach, torebkach, kurtkach czy etui na telefon.

Modele Refind to klasyczne buty, które w nowej odsłonie występują ze stylową podeszwą. Elastyczne, wykonane z neoprenu i naturalnej gumy. Tworzą kompletny look z wygodną żakardową torebką nerką idealnie dopasowaną do ciała. Świetnie wtopią się w zatłoczone ulice.

Back to school

Kalosze dla najmłodszych z nowej kolekcji mają sprytne, nowe rozwiązanie. Zastosowano uchwyty, dzięki którym łatwiej i szybciej można założyć je na małe nogi zyskując czas na szalone przygody w deszczową pogodę. Strój warto uzupełnić zabawną czapką i szalikiem, które znajdują się w kolekcji HUNTER jesień/zima 2019.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również