NA/STROJE

NA/STROJE – przeszycia i przeżycia

12 i 13 kwietnia w Centrum Handlowym Aura Centrum Olsztyna odbędzie się pierwsza edycja targów mody i designu pod nazwą NA/STROJE. Tym samym w Olsztynie powstaje nowe miejsce spotkań wielbicieli zakupów i sztuki niezależnej.

NA/STROJE to projekt, którego celem jest artystyczne rozbudzenie Olsztyna i uczynienie go interesującym punktem na modowej mapie Polski. Będą to pierwsze na Warmii i Mazurach targi mody skierowane do młodych niezależnych projektantów z całego kraju, które będą dla nich szansą zaprezentowania swoich modowych wizji szerokiemu gronu odbiorców. Dla klientów będzie to natomiast okazja, by świadomie dobrać ubranie do swojego indywidualnego stylu – projektanci oprócz prezentowania swoich koncepcji będą również udzielać porad i dobierać stylizacje. Obok niezależnych projektantów swoje najnowsze kolekcje zaprezentują także marki już istniejące w Aurze, które tego dnia wyjdą poza ściany swoich dotychczasowych sklepów.

„Nasze Centrum, jako partner projektu zrzeszającego miłośników sztuki, nagrodzi trzech najbardziej twórczych, innowacyjnych i najlepiej zapowiadających się projektantów z Warmii i Mazur nagrodami pieniężnymi o łącznej wartości 5000zł, które artyści będą mogli przeznaczyć na rozwój swojej firmy” – mówi Rafał Lisak, Dyrektor Aury Centrum Olsztyna. „Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się drugiego dnia targów – 13 kwietnia około godziny 17:00” – dodaje.

Do udziału w targach można zgłaszać się do dnia 01.04.2014, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie internetowej targów: www.modanastroje.pl

Patronat medialny nad wydarzeniem objął nasz serwis ModaiJa.

nastroje_plakat_loga

Podziel się wiadomością:

Polecamy również