Ana1 Narodziny gwiazdy czyli styl Any de Armas

Narodziny gwiazdy czyli styl Any de Armas

Do tej pory była mało znaną aktorką, kojarzoną jedynie z rolą w filmie „Blade Runner 2049”. Urodzona na kubańskiej wyspie Santa Cruz del Norte Ana de Armas a zadebiutowała w Hollywood w 2015 roku rolą w filmie „Kto tam?” z Keanu Reevesem w roli głównej. Mimo iż jej kariera na dużym ekranie rozpoczęła się stosunkowo niedawno to od 12 roku życia występowała w teatrze.

.Jej przełomową rolą była Joi w „Blade Runner 2049 i to właśnie od tego czasu jej kariera nabrała tempa, a kubańska piękność podbija teraz Hollywood. Najlepiej niech świadczy o tym fakt, że została kolejną dziewczyną Bonda co jest dobrym omenem na przyszłość. Kilka dni temu jej rola w „Na noże” została nagrodzona Złotym Globem.

Ana de Armas ma swoje pięć minut i często gości na czerwonych dywanach. Trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się obłędnie w sukniach koktajlowych, które stanowią doskonałą oprawę jej urody. Na co dzień Ana nieczym nie różni się od zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa: stawia na luz i wygodę.

Ana1 Narodziny gwiazdy czyli styl Any de Armas Ana2 Narodziny gwiazdy czyli styl Any de Armas Ana3 Narodziny gwiazdy czyli styl Any de Armas Ana4 Narodziny gwiazdy czyli styl Any de Armas

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link