artiglo

Najpopularniejsze motywy na etui Twojego Iphona!

Często idziemy za modą. Jak by to powiedziała młodzież „warto być trendy i cool”. Nic dziwnego, w dzisiejszym świecie to, w co się ubieramy, gdzie jemy i gdzie przebywamy mówi o nas bardzo dużo. Lubimy elektroniczne gadżety i chcemy, żeby one też podkreślały naszą osobowość. Dlatego też zmieniamy case’y Iphonów jak rękawiczki. Jakie motywy są teraz najbardziej na czasie?

Pogłaszcz kota – motywy zwierzęce

Zwierzęta to jeden z najbardziej popularnych motywów wybieranych na etui Iphona. W ostatnim czasie królowały wilki – i nic dziwnego, ponieważ uwielbiamy je za to, że są piękne, tajemnicze, a jednocześnie groźne. Szczególnie wybierają je panie. Inne zwierzaki znajdujące się na naszych case Iphonach to lwy, sowy, psy i koty. Wśród dwóch ostatnich największym powodzeniem cieszą się szczeniaki i kociaki (w końcu kto oprze się małym zwierzakom?). Osoby, które bardziej chcą się wyróżniać z tłumu wybierają pingwiny, jelenie, a nawet… kozy (mała ekstrawagancja jeszcze nikomu nie zaszkodziła).

 

 Elegancko lub mechanicznie, czyli desenie, koronki i kształty

Hitem tego roku są koronki. I tu znowu mówimy o ulubionym motywie pań, które chcą nadać swojemu telefonowi eleganckiego designu. Szczególnie czarne wzory na białym lub pudrowym różu znajdują swoje wielbicielki. Panowie zdecydowanie częściej wybierają mechaniczne desenie bądź kształty imitujące śrubki lub skomplikowane mechanizmy. Znajdują się także zwolennicy abstrakcji, dzięki którym patrzenie na etui Iphona powoduje złudzenia optyczne.

 

Lord Vader zawsze z Tobą? Motywy filmowe i bajkowe

Motywy z postaciami z filmów i bajek cieszą każdego prawdziwego fana danej serii. Są bardzo często kupowane jako prezent na urodziny czy na święta.  Popularnością cieszą się zarówno stare filmy jak i najnowsze perełki. Na etui Iphonów znajdziemy więc teraz i Reksia i Lorda Vadera. I to nie jest tak, że są kupowane jedynie przez młodzież – także starsi chcą wprowadzić w swoje życie trochę koloru i przypomnieć sobie o najmłodszych latach.Do tej kategorii można także zaliczyć postacie z gier – w Polsce króluje obecnie Wiedźmin.

 

 Keep calm and… miej super case na Iphona!

Teksty zaczynające się od frazy „keep calm and…” będą chyba nieśmiertelne. W mig opanowały Internet, a teraz przeniosły się także na nasze telefony. Nic dziwnego – wariacji z tymi słowami są tysiące i każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą pokazywać jak duży dystans mamy do własnej osoby lub mówić coś o naszych zainteresowaniach.

 

A może coś własnego?

Bardzo dużo firm zajmujących się produkcją etui na Iphony postanowiło produkować je ze wzorami, jakie wyślą do nich ich klienci. I okazało się, że to strzał w dziesiątkę, bo to najlepszy sposób na wyróżnienie się. Nasz własny autorski projekt, którego nie będzie miał nikt inny. Możemy łączyć różne opcje – na przykład jedną z wyżej wymienionych propozycji plus własny napis. Za taką usługę trzeba jednak trochę więcej zapłacić.

W świecie masowej produkcji, klienci coraz bardziej cenią sobie oryginalność. Zarówno w propagowanym stylu życia, czy noszonych ubraniach lub gadżetach. Dlatego dobrze jest aby wszystko stanowiło spójną całość i pokazywało nasze prawdziwe ja. Etui na Iphona może nam w tym tylko pomóc.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link