Regal bialy Najmodniejsza biel Niezwyk e rega y do Twojego wn trza

Najmodniejsza biel. Niezwykłe regały do Twojego wnętrza.

Białe meble są hitem kilku ostatnich sezonów. Sprawiają, że wnętrza są jasne, czyste i przestronne. W połączeniu z dodatkami w intensywnych, soczystych barwach, prezentują się świeżo i nowocześnie. Równocześnie, mogą wyglądem nawiązywać do klasycznych mebli. Ale wcale nie muszą. Stąd, kilka propozycji niezwykłych regałów, które odmienią każde wnętrze.

Asymetryczne
To szalone rozwiązanie. Asymetryczne regały, czyli takie o nierównomiernie rozrzuconych pionowych przegródkach są bardzo intrygujące. To meble rzadko spotykane, więc przyciągają spojrzenia. Równocześnie, nie tracą nic ze swojej funkcjonalności. Regały te są odważne, wyraziste i stanowią doskonałą ozdobę dla pomieszczeń, które są urządzone w stylu minimalistycznym.

Kwadraty
Regały te są złożone z wielu kwadratów o tym samym wymiarze. Do owych kwadratów można dopasować kolorowe pojemniki, które pełnią rolę analogiczną do szuflad. Kolorowe akcenty przełamują klasyczną biel i nadają jej indywidualnego charakteru. Kwadratowe regały są idealne dla wszystkich, którzy kochają formę i kształt. Bardzo dobrze dzielą pokój na części o różnym charakterze. Ważne jednak, by w regale ustawiać wyłącznie rzeczy, które dobrze wyglądają z każdej strony. Regał eksponuje w tym samym czasie dwie płaszczyzny umieszczonych w nim przedmiotów. Biały mebel daje możliwość poszalenia z kolorami umieszczonych w nim dekoracji. Biel, to kolor bardzo neutralny. Bez trudu wtopi się w tło i stanie się kanwą do prezentacji tego, co chcemy pokazać. Do idealne miejsce, do wystawiania dzbanków, wazonów, czy porcelany. Najlepiej, by była ona dobrana do siebie kolorystycznie, np. w odcieniach jednej barwy. W innym wypadku, łatwo wpaść w przesyt i uzyskać efekt niepożądanej pstrokatości.

Schodki
Ciekawym rozwiązaniem są także regały w kształcie schodków, dostępne w sklepie Edinos. Wyglądają nowatorsko i przyciągają liczne spojrzenia. Zdjęcia regałów w tym kształcie od kilku lat biją rekordy popularności. Mają minimalistyczną formę, która zdobywa coraz większą liczbę zwolenników. Dużym atutem tego typu regałów jest brak tylnej ściany. Dzięki temu, regały mogą dzielić pomieszczenie na strefy. Biały kolor mebla, rozjaśnia wnętrze i sprawia, że prezentuje się ono bardziej atrakcyjnie.meble artykuły prasowe.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link