Perły Rynku Kosmetycznego 2015

Nagroda dla MARION w plebiscycie branżowym Perły Rynku Kosmetycznego 2015

Odżywczy olejek do ciała firmy MARION zdobył I miejsce w konkursie Perły Rynku Kosmetycznego 2015 w kategorii „Pielęgnacja ciała”.

Plebiscyt Perły Rynku jest największym i jednym z najstarszych projektów wyłaniających najlepsze produkty głosami detalistów. Celem plebiscytu Perły Rynku jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych rynkowych kategoriach.

Inteligentna, multifunkcyjna formuła olejku opracowana w laboratorium MARION przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry. Zawiera kombinację drogocennych olejków: arganowego, ze słodkich migdałów, ze słonecznika oraz witaminę E, które doskonale odżywiają skórę, powodując jej wygładzenie i rozświetlenie. Lekka konsystencja mgiełki pozwala na łatwe i równomierne rozprowadzenie produktu na skórze. Olejek błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Przyjemny i lekki zapach olejku zapewnia poczucie świeżości. – Na finałowym podium stają produkty, które zdaniem właścicieli i pracowników sklepów, są najlepiej rokującymi nowościami, zasługującymi na miano Złotej, Srebrnej lub Brązowej Perły Rynku. Sukces naszego produktu z linii Multi Oils tkwi w innowacyjności formuły, jego doskonałej jakości oraz pięknym i funkcjonalnym opakowaniu. Wybór detalistów oraz profesjonalnego jury to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie – mówi Agnieszka Zalaszewska, Marketing Manager firmy MARION.

Laureaci wyłaniani są na podstawie ankietowego głosowania właścicieli i pracowników sklepów we wszystkich formatach. Duża liczba zgłaszanych produktów jest wyrazem wyjątkowej rangi i prestiżu tego konkursu. Inicjatorami i organizatorami projektu są miesięczniki „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”. Nad obiektywnym przebiegiem badania czuwa instytut badawczy GfK Polonia.

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link