190319 PRE SPRING TUNIS3674 NA KD w tym sezonie stawia na jasne lekkie materia y

NA-KD w tym sezonie stawia na jasne, lekkie materiały

Marka NA-KD w tym sezonie stawia na jasne, lekkie materiały w połączeniu z ponadczasowym denimem.  Wszystkie elementy mają prostą formę, ale ich połączenia dają oszałamiający efekt.

Sukienki lekkie, zwiewne, w stonowanych barwach, o długości midi, chyba to wystarczy na lato?

W kolekcji marki znajdziesz też spodnie o krojach typu „culotte” czy „paperbag”. Taki krój na pewno podkreśli twoją talię, a zestawienie ich z koszulą fantazyjnie wiązaną przy szyi doda Ci dodatkowego uroku. Pamiętaj, że w tym sezonie króluje total white look. Białe dżinsy w stylu „mom fit” to hit sezonu.

Zwieńczeniem każdej stylizacji są dodatki. Załóż duże kolczyki lub naszyjnik złożony z kilku łańcuszków, tak aby biżuteria była widoczna. Swoje najpotrzebniejsze drobiazgi ukryjesz w małej torebce, najlepiej wykonanej z naturalnych materiałów. Buty – postaw na delikatność. Wybierz klapki lub nie za wysokie obcasy w stylu rzymianek, a przekonasz się, że zapewnią Ci wygodę podczas zbliżających się, upalnych dni. Na koniec, pamiętaj, że ochrona przed słońcem jest bardzo ważna, dlatego uzupełnij stylizację o kapelusz.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link