Legs 3754665 640 Na czym polega depilacja laserowa LightSheer

Na czym polega depilacja laserowa LightSheer?

Profesjonalna depilacja laserowa LightSheer cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ale pomimo tego wiele osób nie ma zielonego pojęcia, na czym ona tak naprawdę polega. W niniejszym artykule znajdą Państwo odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

W czym może pomóc depilacja laserowa LightSheer?

Po depilacji nowoczesnym laserem diodowym LightSheer Duet nasze ciało stanie się bardzo gładkie na zawsze. W odróżnieniu od tradycyjnej depilacji depilatorem albo gorącym woskiem nie ma żadnego problemu z wrastającymi włoskami. Zabieg jest doskonałym wyborem przede wszystkim dla tych osób, które mają częste problemy z podrażnieniami na skórze albo zapaleniem okołomieszkowym.

Na czym polega zabieg depilacji?

Laser diodowy LightSheer Duet za pomocą specjalnej wiązki światła o dużej energii niszy na trwale cebulki, dzięki czemu włosy nie odrastają w tym samym miejscu. Podczas jednego zabiegu można zniszczyć jedynie około 30% owłosienia. Mowa tutaj oczywiście o włoskach, które znajdują się aktualnie w tzw. fazie aktywnego wzrostu. Reszta włosów niestety nie jest czuła na światło lasera, dlatego też zabieg należy powtórzyć po 4-6 tygodniach. Dzięki kilku zabiegom można całkowicie pozbyć się wszystkich włosków w fazie anagenu i usunąć je na zawsze.

O czym należy pamiętać?

Depilacja laserowa LightSheer przynosi satysfakcjonujące efekty, ponieważ energia z wiązki światłą pochłania w całości melaninę, która znajduje się w cebulkach włosów. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że najłatwiejsze do usunięcia są włosy, które posiadają ciemny barwnik. Według statystyk około 98% włosków można usunąć po czterech zabiegach. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że skuteczność zabiegu w dużej mierze zależy od indywidualnego typu skór. Ważne jest również to, aby skorzystać z usług gabinetu, który korzysta z wysokiej jakości sprzętu. Na rynku dostępne są urządzenia IPL, które jedynie osłabiają włos, ale nie mają wystarczającej mocy, aby go usunąć. Warto skorzystać z usług firm, które posiadają nowoczesny laser diodowy LightSheer Duet.

Materiał Partnera

Obraz dovlatovsd z Pixabay

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link