Filharmonia narodowa Muzyka nie cichnie w Filharmonii Narodowej

Muzyka nie cichnie w Filharmonii Narodowej

Na czas ciszy w gmachu Filharmonii Narodowej, gorąco polecamy wizytę na kanale Filharmonii na YouTube. Pełen jest rejestracji naszych koncertów z ostatnich lat.

Filharmonia Narodowa informuje, że w związku z ogłoszeniem stanu epidemii, Minister Kultury zawiesił działalność instytucji kultury do odwołania.

Kasy biletowe w Filharmonii Narodowej będą zamknięte do Wielkanocy (lub dłużej, w zależności od zmieniającej się sytuacji). Zwroty biletów zakupionych w kasach będą możliwe w późniejszym terminie. Dziękujemy za zrozumienie tej trudnej dla wszystkich sytuacji.

Zwroty biletów zakupionych poprzez serwis bilety24.pl nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem, jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Nie oznacza to jednak, że jesteśmy odcięci od obcowania z dobrą muzyką. Na czas ciszy w gmachu Filharmonii Narodowej, gorąco polecamy wizytę na kanale Filharmonii na YouTube.

Na dobry początek polecamy olśniewające zestawienie introdukcji do Haydnowskiego Stworzenia świata ze Świętem wiosny Strawińskiego z inauguracji sezonu 2019/2020.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link