gra terenowa

Muzyczna próba sił – gra terenowa

Muzyczna próba sił – gra terenowa

3–4 października 2019, g. 19:00

Orkiestra Sinfonia Varsovia

ul. Grochowska 272,

Warszawa

3 i 4 października o godzinie 19:00 zabytkowe wnętrza głównego budynku w siedzibie Sinfonii Varsovii zamienią się w teren niezwykłej rozgrywki! Muzyczna próba sił to gra terenowa, w której nie liczy się siła mięśni czy umiejętność gry na instrumencie, ale chęć do zabawy i ogólne predyspozycje fizyczne. Na uczestników będą czekały treningi pianisty, wiolonczelisty i innych muzyków orkiestrowych.

Uczestnicy podzieleni na drużyny po wysłuchaniu wskazówek i poleceń będą poruszali się po budynku, stawiając czoła najróżniejszym muzycznym wyzwaniom. Zdolność zapamiętania rytmu wystukiwanego na perkusji, ćwiczenia oddechowe, które wykonują puzoniści – to tylko niektóre z zadań, z którymi zmierzą się uczestnicy Muzycznej próby sił. Celem gry jest złamanie muzycznego kodu i zbudowanie tajemniczego instrumentu.

Całość potrwa około godziny. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą przeżyć muzyczną przygodę i mają przynajmniej 9 lat (dzieci wraz z opiekunami). Każda grupa, która ukończy trening, otrzyma gadżety Orkiestry Sinfonia Varsovia oraz zbudowany w finale gry instrument.

Udział w grze jest bezpłatny. Zgłoszenia należy wysyłać do 2 października na adres anna.calusinska@sinfoniavarsovia.org. W wiadomości organizatorzy proszą o wpisanie liczby uczestników, podanie imienia i nazwiska osoby reprezentującej oraz dnia, w którym chce się wziąć udział w grze (3 lub 4 października). Liczba miejsc jest ograniczona. Regulamin projektu dostępny jest na stronie www.sinfoniavarsovia.org.

gra terenowa

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również