Makijaz TH MTV zaprasza na castingi Rusza druga seria 8222 Operacji styl wa 8221

MTV zaprasza na castingi. Rusza druga seria „Operacji: stylówa”

MTV właśnie ogłosiło castingi do drugiej edycji swojego popularnego programu o nietypowych metamorfozach. Chodzi oczywiście o „Operację: stylówa”, którą ponownie poprowadzi znana aktorka Aleksandra Szwed. W drugiej serii programu zobaczymy 16 przemian uczestników, którzy chcą zyskać nową „stylówę” i pozbyć się złych nawyków modowych z przeszłości… Co muszą zrobić zainteresowani, aby mieć szansę pojawić się w MTV i zmienić swój wygląd na lepsze? Wystarczy, że wypełnią formularz na stronie programu oraz wyślą swoje fotki.

Z pomocą komputerowego systemu POD (Prywatne Oko Doradcze) uczesticy przejdą metamorfozę, dzięki której znajomi odkryją ich na nowo. Podobną przemianę ma już za sobą m.in. Dżaga – męski sobowtór Dody… „Stylówę” uczestników sprzed przemiany skomentują przypadkowi widzowie i ocenią ich wygląd: zachwycają, kuszą… a może straszą? Jak będzie w nowej edycji programu – czy przemiany „najcięższych modowo przypadków” będą jeszcze bardziej zaskakujące? O tym widzowie przekonają się na początku 2013 roku.

Link do formularza: http://www.mtv.pl/mini/operacja-stylowa/
Link do programu: http://www.mtv.pl/shows/operacja-stylowa/

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=3281][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link