PAKA DLA BEZDOMNIAKA KALENDARZE 2015

MOON FOR PAKA DLA BEZDOMNIAKA

Agnieszka Włodarczyk i Andżelika Piechowiak gwiazdami na premierze MOON Fashion Creation i Fundacji VIVA! Akcja dla zwierząt! 22 grudnia 2014 w Cafe Kulturalna odbyła się premiera kalendarza „MOON for Paka dla bezdomniaka”. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na schronisko dla zwierząt w Korabiewicach.

O godzinie 20:00 prowadzący Bartosz Kańtoch przywitał gości przedstawiając partnerów oraz patronów medialnych. Przedstawicielka Fundacji Monika Bukowska podziękowała organizatorom -agencji MOON Fashion Creation oraz wszystkim osobom wspierającym działalność fundacji. Zwracając uwagę na wyższe wartości człowieczeństwa i stosunku do zwierząt. Zasłużone gromkie brawa za serce włożone przy realizacji zdjęć otrzymali wszyscy zaangażowani w projekt.

Poproszona na scenę Monika Guzińska z MOON Fashion Creation podsumowała pracę nad projektem kończąc tym samym część oficjalną imprezy:

„Pomoc słabszym, pokrzywdzonym jest czymś najpiękniejszym. jako Marka Moon wpieramy od bardzo dawna przeróżne inicjatywy ,głownie dla chorych i osieroconych dzieci. Może mniej medialnie a bardziej czysto z wewnętrznej potrzeby, do czego tez Państwa gorąco zachęcam, jednakże w tym roku przyszedł czas na pomoc naszym czworonożnym przyjaciołom .Postanowiliśmy więc we wspólnej inicjatywie z fundacja Viva stworzyć wyjątkowy kalendarz , kalendarz z 12 gwiazdami i autentycznymi ,byłymi ,podopiecznymi fundacji -12 uroczymi pieskami. Chciałam w tym miejscu z całego serca podziękować wszystkim którzy wsparli akcje swoją obecnością i pomocą, wszystkim którzy rozumieją że zwierzęta czuja tak samo jak my i starają sie zmienić świadomość wielu ludzi. Dziękuje, fundacji Viva za współpracę w tym szczytnym celu oraz wszystkim tym którzy tak dzielnie wspierają MOON przy realizacji projektów Za to ze byliście jesteście i będziecie –ponad wszystko- dziękuje.”
Goście mogli podziwiać karty kalendarza, wydrukowane przez drukarnię Xercom , na których mogliśmy podziwiać gwiazdy wraz ze zwierzętami:
Styczeń- Agata Buzek z Gruzją
Luty- Magda Steczkowska z Amanem
Marzec- Dorota Deląg z Hexą
Kwiecień- Agnieszka Włodarczyk z Luką
Maj-Majka Jeżowska z Tosią
Czerwiec-Olga Frycz z Gabrysią
Lipiec-Agnieszka Więdłocha z Bąblem
Sierpień-Maria Góralczyk i Zguba
Wrzesień-Izabela Trojanowska z Pumperniklem
Październik-Aleksandra Nieśpielak z Maszą
Listopad- Edyta Herbuś z Sarą
Grudzień-Andżelika Piechowiak z Texą

Premierę uświetniły swoją obecnością takie gwiazdy jak Agnieszka Włodarczyk i Andżelika Piechowiak które z radością prezentowały efekt swojej pracy trzymając w rękach kalendarz.

Organizatorzy zachęcając do wegańskiego trybu życia przygotowali Tort bez produktów pochodzenia zwierzęcego. Jedno jest pewne, warto mieć ten kalendarz w swoim domu, w swoim pokoju, czy w miejscu swojej pracy.

Kalendarz można nabyć już od 15 grudnia w cenie 39,99 zł. Wszyscy możemy pomóc zwierzętom, wystarczy tak niewiele. Kalendarz można kupić na kilka sposobów:1. http://www.keko.pl/kalendarz-paka-dla-bezdomniaka-2015-edyc… ,2.http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4889245919 , 3.w Empikach ,4.biurze Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!

Miło nam poinformować, iż nasz serwis ModaiJa jest jednym z patronów medialnych tego kalendarza i całej akcji!

PAKA DLA BEZDOMNIAKA KALENDARZE 2015 4

PAKA DLA BEZDOMNIAKA KALENDARZE 2015 5

Michał Grzyb,fotograf, Marta Godlewska stylistka,Monika Guzińska,dyrektor naczelny MOON Fashion Creation,Milena Celmer Asystent produkcji , Edyta Herbuś

PAKA DLA BEZDOMNIAKA KALENDARZE 2015 1

PAKA DLA BEZDOMNIAKA KALENDARZE 2015 2

PAKA DLA BEZDOMNIAKA KALENDARZE 2015 3

 

Fundacja Viva! Akcja Dla Zwierząt zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Ten cel realizuje przez cały wachlarz działań – od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom przez szkolenia instytucji państwowych aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt.
Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk oraz piętnuje niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych.
MOON Fashion Creation – dom produkcyjny składający się z czterech działów – agencji produkcyjnej, agencji modelingowej , agencji twarzy reklamowych oraz agencji eventowej. Twórcą marki jest Monika Guzińska, była modelka , która wraz z minister Radziszewską walczyła o godne traktowanie kobiet w programie TOP Model. Firma wspiera czołowe fundacje w Polsce .
Paka dla bezdomniaka -„Paka dla bezdomniaka” to akcja wypływająca prosto z serc ludzi dobrej woli. Biorą w niej udział wszyscy, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. Pomysł polega na przekazaniu paczki żywnościowej zwierzętom przebywającym w schronisku w Korabiewicach. Mieszka tam mnóstwo psów i koni; są koty, świnie, kozy, a nawet niedźwiedzie. Każde z tych zwierząt potrzebuje przynajmniej jednego posiłku dziennie.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link