Fot 1 kolczyki z kamieniami Modne kolczyki z kamieniami

Modne kolczyki z kamieniami

W zależności od modelu, kolczyki z kamieniami mogą być niezwykle eleganckie, które pasują tylko i wyłącznie do stylizacji wieczorowej lub takie, które są delikatne i będą świetnie pasować do codziennego outfitu.

Barwne kolczyki z rubinem

Rubin to kamień szlachetny, którego barwa waha się od różowej do krwistoczerwonej. Kolczyki z rubinem są niezwykle kobiece i intensywne. Rubin jest bardzo pożądany przez damskie grono i równie często wybierany przez gwiazdy dużego formatu. Kolczyki z rubinem w towarzystwie cyrkonii są idealnym zestawem do stylizacji wieczornej, natomiast kolczyki z samym rubinem świetnie sprawdzą się na co dzień. Warto zaznaczyć, że rubin idealnie pasuje do brązowych oczu. Brąz świetnie komponuje się z mocnym kolorem, jakim jest rubinowy.

Różnorodne kolczyki z topazem

Topaz to minerał, a sama nazwa pochodzi od słowa topos, czyli ogień. Nie bez powodu w ten sposób nazwano ten kamień. Topaz odznacza się różnorodną barwą. Topaz może przybrać barwę żółtawą, poprzez czerwonobrązową, jasnoniebieską, różowoczerwoną, aż do jasnej zieleni. Dzięki temu kolczyki topazowe najczęściej są różnokolorowe, co stwarza ogromne pole do popisu jeśli chodzi o dobór stylizacji. Do modnych kolczyków z topazem możemy wybrać absolutnie każdy kolor i wzór.

Fot 2 kolczyki z kamieniami Modne kolczyki z kamieniami

Królewskie kolczyki z diamentami

Jak wiadomo diament to bardzo rzadki minerał przez co jest o wiele droższy od pozostałych kamieni szlachetnych, ale tym samym najbardziej wyjątkowy. Koczyki z diamentami są zawsze w modzie. Różne propozycje są zaprezentowane na https://esclusiva.pl/kolczyki-z-diamentami . Niezależnie od modelu kolczyki z diamentami są bardzo wyjątkowe i zauważalne. Diament to minerał przezroczysty i nieco srebrny. Kolczyki z diamentem są biżuterią ekskluzywną, którą z całą pewnością chciałaby mieć każda kobieta. Diamenty zawarte w kolczykach również są niezwykle zauważalne, ponieważ w słońcu, czy świetle zawsze się ‘’świecą’’.

Intensywne kolczyki z szafirem

Szafir to również rzadki minerał. Jego główną zaletą jest przepiękny niebieski kolor. Mówi się, że szafir to kolor królewski. Kolczyki z szafirem mogą mieć kolor od błękitu do granatu. Wszelkie odcienie niebieskiego koloru są przepiękne, tym bardziej jeśli prezentują się na kolczykach. Kolczyki z szafirem świetnie pasują do każdego koloru oczu, lecz należy pamiętać, że takie kolczyki najlepiej sprawdzą się w towarzystwie wieczornej stylizacji, już nie koniecznie codziennej.

kolczyki z kamieniami

Naturalne kolczyki z szmaragdem

Szmaragd to inaczej ‘’zielony klejnot’’. Jego barwa przechodzi od jasno zielonej, przez trawiastozieloną do ciemnozielonej. Kolor zielony jest kolorem nie tak często wybieranym przez kobiety, a szkoda. Kolczyki z szmaragdem są niezwykle modne w ostatnim czasie, dzięki ich intensywnemu kolorowi. Kolczyki, które zawierają szmaragd idealnie sprawdzą się do stylizacji o jasnych barwach. Wówczas takie kolczyki będą widoczne i świetnie uzupełnią stylizację o jasnych kolorach.

Fot 4 kolczyki z kamieniami Modne kolczyki z kamieniami

Diamentowe kolczyki z brylantem

Brylant to tak naprawdę diament o szlifie brylantowym. Podobnie jak diament jest o wiele droższy niż inne kamienie szlachetne i zawsze jest wart swojej ceny. Kolczyki z brylantem jak np. ze strony https://esclusiva.pl/kolczyki są niezwykle pożądane przez kobiety. Kolczyki z brylantem, tak jak z diamentami należą do najbardziej ekskluzywnej biżuterii. Takie kolczyki można założyć zarówno w dzień, jak i na wieczorne wyjście w zależności od danego modelu. Warto podkreślić, że kolczyki z brylantem są niezwykle imponujące, a więc są także idealnym pomysłem na prezent.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link