kombinezon damski

Modna gra warstw w najnowszej kolekcji Charlotte Rouge

Charlotte Rouge to marka, która przyciąga ponadczasową formą, zmysłowością i eterycznym charakterem. Jej filozofią jest tworzenie ubrań, które dopasowują się do indywidualnych, kobiecych potrzeb, podkreślając to, co w nich jest najpiękniejsze. UNIVERSUM to nazwa najnowszej kolekcji Charlotte Rouge. Cechuje ją monochromatyczność i minimalizm z odważnymi cięciami.

Kolekcja zainspirowana jest pobytem projektantki Natalii Kontraktewicz na Sri Lance i Malediwach. Gorący klimat oraz azjatycka kultura stały się natchnieniem do stworzenia linii przewiewnych, lekkich, wygodnych i uniwersalnych ubrań.

Klasyczne połączenie czerni i bieli, złudzenie basicowej formy, która zaskakuje rozwiązaniami. Zwiewność, zmysłowa gra warstw, naprzemiennego odkrywania i zasłaniania ciała. Subtelność i surowa kobiecość jednocześnie. Niezależność, dojrzałość, uwielbienie dla ciała. Taka jest kolekcja UNIVERSUM, która zgodnie z filozofią przyjętą przez projektantkę, nie jest przypisana jednemu sezonowi. To propozycja total look – niekończąca się, stale rozbudowywana linia ubrań, mająca w zamierzeniu być podstawą do tworzenia różnorodnych, indywidualnych kombinacji.

W charakterystycznej dla Charlotte Rouge kolekcji, balansującej na pograniczu stylu casual i chic, znalazły się sukienki w wersji mini i maxi, kombinezony, bluzki, spodnie i szorty, narzutki, płaszcze oraz szale. Elementami kluczowymi są odkryte plecy, cienkie ramiączka, przepasania na linii talii i wysoki stan. Wszystko dla zbudowania smukłej i wydłużonej kobiecej sylwetki.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również