mody, zdrowia i urody

Porady ekspertów z zakresu mody, zdrowia i urody z okazji Dnia Matki w Grand Hotelu

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Matki, które odbędzie się już dzisiaj, tj. 24 maja w prestiżowym miejscu – Grand Hotelu w Kielcach. Uczestniczki wydarzenia będą mogły bezpłatnie skorzystać z porad specjalistów z zakresu zdrowia, mody i urody. Event zainauguruje ogólnopolski cykl spotkań networkingowy pn.: „Smart and Beauty” służących poznaniu inspirujących ludzi i wymianie kontaktów.

W spotkaniu może wziąć udział każda kobieta, która chce zadbać o swoje zdrowie i urodę lub myśli o rozwoju osobistym. W części BEAUTY specjaliści z dziedziny kosmetologii podpowiedzą, jak prawidłowo dobrać kosmetyki do typu skóry oraz jak je na co dzień stosować. Ekspert w zakresie zdrowego odżywiania opowie o profilaktyce zdrowotnej, suplementacji, sposobach zapobiegania współczesnym chorobom cywilizacyjnym i metodach leczenia alternatywnego. Uczestniczki spotkania będą mogły także poznać działanie nowoczesnych urządzeń stosowanych w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych m.in.: „żelazka przeciwko zmarszczkom”. W programie spotkania są także zabiegi pielęgnacyjne na włosy i ciało oraz spa na dłonie.
W Grand Hotelu będzie także można skorzystać z bezpłatnych konsultacji stylistów i projektantki mody, które podpowiedzą jak dobrać ubrania do figury.

W części NETWORKINGOWEJ inaugurującej ogólnopolski cykl pn.: „Smart and Beauty” uczestniczki spotkania będą mogły wymienić się kontaktami, poznać inne inspirujące kobiety, a także opowiedzieć o swoich doświadczeniach biznesowych i posłuchać, dlaczego w drodze na szczyt warto się wspierać, a nie rywalizować.

W programie bezpłatne konsultacje i porady:
– Joanna Malec, firma LR: innowacyjne działanie urządzenia anti-age Zeitgard 2,tzw. „żelazko przeciwko zmarszczkom” (możliwość bezpłatnego skorzystania)
– Hubert Młynarski, firma NSP: suplementacja w codziennej diecie,
– Iwona Rowińska-Miter, firma TianDe: naturalne kosmetyki tybetańskiei receptur medycyny chińskiej,
– Karolina Majcherczyk, konsultacje i porady stylistki,
– Ewa Łukawska, projektantka: rozmowa o kulisach pracy projektanta i sukcesie w branży modowej.

Miejsce: Naturalna TianDe Pasaż Zielony Grand Hotelu, ul. Sienkiewicza 78, Kielce

Organizator: Naturalna TianDe

Partnerzy:
LR Health and Beauty, NSP, Ewa Łukawska, Karolina Majcherczyk, Squash Korona,Fotomar – Marcin Dudek, LHCG
Pomysłodawca cyklu Smart and Beauty: LHCG

Patronat medialny: ModaiJa, Radio FaMa

tiande_dzien_matki-01

Podziel się wiadomością:

Polecamy również