303 Avenue

Moda według 303 Avenue

303 Avenue jest marką odzieżową, którą w 2009 roku stworzyła Marzenna Niemoczyńska.

Projektantka swoją przygodę z modą rozpoczęła znacznie wcześniej, ale tworzyła ubrania głównie dla siebie i najbliższych przyjaciół. Z czasem grono osób, które interesowały się kreacjami noszonymi przez Niemoczyńska systematycznie się powiększało, co skłoniło ją do otworzenia butiku i showroomu w Warszawie.

303 AVENUE jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety – kobiety, która nie tylko poszukuje ubrania, ale pragnie odnaleźć swój własny styl. To połączenie skandynawskiej prostoty i włoskiej fantazji. Inspiracją dla projektantki są podróże do stolic światowej mody, Mediolanu, Paryża, Londynu, a przede wszystkim rozmowy z klientkami, których potrzeby i komfort są najważniejsze.

Podstawowym założeniem marki jest indywidualna stylizacja szafy, bo wielka moda mieści się w małej szafie – mówi założycielka marki. Modele ubrań 303 AVENUE wyprzedzają trendy, podkreślają osobowość i dopasowują się do każdej figury. Jak żadne inne potrafią podkreślić atuty kobiecej sylwetki, maskując jednocześnie jej niedoskonałości. Powstają w limitowanych seriach tkaninowych, czasami wyłącznie w 2 czy 3 egzemplarzach.

Ubrania 303 Avenue sprawdzają się na co dzień, w pracy, podczas weekendu na Mazurach, a także na eleganckich kolacjach biznesowych. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów sprowadzanych od włoskich i francuskich producentów. Staranne wykonanie i dopracowany krój pozostają w harmonii z klasą i elegancką prostotą, której zaufało już wiele kobiet ze świata polityki, biznesu i mediów.  Markę pokochały m.in. Kasia Sokołowska, Magda Gessler i Małgorzata Rozenek.

[nggallery id=5403]

Ubrania 303 Avenue dostępne są w Warszawie (butik -ul. Mokotowska 28, Showroom -Patriotów 303), Katowicach (Silesia City Center) Rzeszowie (Galeria Rzeszów) oraz w sklepie internetowym (mostrami.pl) 

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również