Moda na printy

Moda na printy według River Island

Moda na printy trwa w najlepsze. W kolekcji River Island linii Print Clash, oprócz typowych pasteli i kwiatów,  pojawiły się również motywy zaczerpnięte z egzotycznych zakątków świata i printy inspirowane sztuką współczesną.

Misz masz różnorodnych printów i form to definicja linii Print Clash. Tęcza kolorów, zestawionych w nieoczywiste kombinacje, wprowadza awangardowy akcent do kolekcji marki. Przepych i ekscentryczne wzory wiodą prosto do afrykańskich inspiracji, a geometryczne linie i kolorowe maziaje oddają artystycznego ducha. Trend Print Clash równoważą biało-czarne elementy i złota biżuteria, która dodaje szyku codziennym stylizacjom.

Ołówkowe spódnice w biało-czarne pasy, multikolorowe plemienne kurtki, luźne spodnie w kratę i graficznie zdobione t-shirty to najgorętsze modele sezonu, które świetnie łączą się w kontrastowe zestawienia. Oversize’owe sukienki w kwiaty i dopasowane sukienki we wzory to podstawa idealnego stroju na wiosenne dni. Dopełnieniem looków są oryginalne czółenka, słomiane kapelusze w paski i szalone różowe okulary przeciwsłoneczne.

37_NH_RIVER_ISLAND_008

38_NH_RIVER_ISLAND_020_v2

39_NH_RIVER_ISLAND_031

40_NH_RIVER_ISLAND_010_v2

41_NH_RIVER_ISLAND_068_v2

Podziel się wiadomością:

Polecamy również