Moda meska Mocne akcenty w modzie m skiej 8211 grochy kraty i kolory

Mocne akcenty w modzie męskiej – grochy, kraty i kolory

Moda męska nie chce być szaro-bura i ponura. Koniec z grafitami i granatami, które rzekomo stanowią biurowo-biznesowy look. Panowie też chcą się pokazać czy może raczej – przyciągnąć wzrok. W tym sezonie robią to za sprawą mocnych akcentów.

Wyraziste barwy, nierzadko jaskrawe, duże nadruki w kropki, grochy, kraty. Znajdziemy je dziś praktycznie wszędzie – od skarpetek i bielizny nocnej po… wybiegi wielkich projektantów mody.

Faktem jest, że ci ostatni czasami odlatują za daleko. Dla przykładu, luksusowa kolekcja JW Anderson na sezon jesień / zimę 2020, która debiutowała podczas Paris Fashion Week, naszym zdaniem idzie już za daleko. Rozumiemy równouprawnienie, znamy pojęcie unisex, ale kobiece sylwetki, długie plisowane bluzki z zaokrąglonym dołem, a do tego długie naszyjniki, to chyba lekka przesada.

Nie musimy jednak od razu aż tak awangardowo szaleć. Zacznijmy od kolorów. Paleta zieleni, czerwieni, błękitu, a nawet różu sprawdzi się i w modzie męskiej. Krata? Jak najbardziej, przecież to bardzo męski wzór o bogatej tradycji. Grochy sprawdzą się chociażby w przypadku bielizny nocnej czy skarpetek. Można je założyć nawet do bardziej stonowanej „góry”.

Bez wątpienia jest jednak w czym wybierać. Panowie też mogą przyciągać wzrok kolorami i wzorami.

C9390434e9f227be00a490635934dcc66cab07da Mocne akcenty w modzie m skiej 8211 grochy kraty i kolory

 

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link