damskiej biżuterii

Minimalizm w damskiej biżuterii

Minimalizm w damskiej biżuterii króluje w tym sezonie! Najwyraźniej wie o tym i marka La Tienne, która przygotowała nową, geometryczną i czystą w formie kolekcję. 

Geometria w damskiej biżuterii

W kolekcji znajdziemy m.in. bransoletki z oryginalnymi zawieszkami o niepowtarzalnym designie inspirowane nurtem modernizmu. Kochającym symetrię minimalistkom na pewno spodobają się geometryczne zawieszki w odcieniu srebra i złota – romby, okręgi i trójkąty. Proponujemy nosić je w duecie lub w stylowym trio.

Dekolt jest ważny!

Oszczędne w formie naszyjniki z geometrycznymi zawieszkami świetnie sprawdzą się w stylizacji z transparentną koszulą i jeansowymi szortami w stylu „boyfriend”– tego lata obowiązuje zasada „ przyciągania przeciwieństw”! Ażurowe okręgi, romby i trójkąty dostępne są w dwóch rozmiarach.

Czysta forma upiększa!

Jeżeli lubisz skromność i prostotę, postaw na subtelny blask ażurowych kolczyków w kształcie kwadratów, trójkątów lub okręgów. Pasują zarówno do eleganckiej sukienki, jak i płaskich espadryli. Przekonasz się, że minimalistyczna biżuteria to ponadczasowy dodatek!

Biżuteria LaTienne dostępna jest na stronie internetowej:http://www.latienne.pl/

Podziel się wiadomością:

Polecamy również