Mikołajki

Mikołajki pod znakiem ARTYSTYCZNEJ REWOLUCJI

Już w ten piątek rozpocznie się najbardziej kolorowe wydarzenie sezonu przedświątecznego – Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Moc atrakcji, niepowtarzalne prezenty gwiazdkowe, warsztaty i zabawy dla dzieci – wszystko to czeka zwiedzających Targi Poznańskie w dniach 6-8 grudnia.

W ramach imprezy malarze, fotograficy, rzeźbiarze oraz artyści ludowi z całej Polski zaprezentują swoje unikatowe prace. Wśród nich znajdą się zabawki dla dzieci, oryginalna ceramika, ręcznie wykonana biżuteria, a nawet awangardowe ubrania najzdolniejszych projektantów.

  • Festiwal jest nie tylko świetną okazją do„upolowania” wyszukanych i jedynych w swoim rodzaju prezentów gwiazdkowych. To także niepowtarzalna szansa na zapoznanie się z technikami, w jakich wykonane zostały zakupione dzieła. Dzieci oraz dorośli mogą wziąć udział w licznych warsztatach przygotowanych przez utalentowanych wystawców: ZOBACZ!
  • Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie wielu atrakcji dla najmłodszych,  Z myślą o nich, przy współpracy z  odbywającą się w tym samym czasie imprezą jeździecką CAVALIADA, uruchomiona została po raz kolejny Strefa Dziecka. To miejsce, gdzie sport spotyka artystyczną kreację, a szaleństwo plastyczne miesza się z radosnymi zabawami ruchowymi: ZOBACZ!
  • W Strefie Polskich Projektantów zaprezentowane zostaną szerokiej publiczności projekty polskich artystów tworzących w obszarach mody, akcesoriów, biżuterii, produktów wnętrzarskich oraz ręcznie wykonanych zabawek. ZOBACZ! 
  • Na poszukujących kulinarnych przedświątecznych inspiracji czekać będzie Kiermasz Żywności Tradycyjnej (Pawilon 7). Barszcz, pierogi, domowe soki i nalewki, miody a nawet lody według tradycyjnej receptury – to tylko niektóre z pysznych atrakcji.

W tym roku ponownie Festiwalowi Sztuki i Przedmiotów Artystycznych towarzyszy Cavaliada – największa impreza jeździecka w Polsce. à www.cavaliada-poznan.pl

FSIPA_2013_PLAKAT

Podziel się wiadomością:

Polecamy również