7 GANT LOOKBOOK Co wyjdzie z mieszanki ameryka skich korzeni i paryskiego looku Nowa kolekcja GANT

Co wyjdzie z mieszanki amerykańskich korzeni i paryskiego looku? Nowa kolekcja GANT

Kolekcja wiosna/lato 2020 to mieszanka amerykańskich korzeni marki GANT i paryskiego looku, gdzie klasyczne style łączą się z francuskimi elementami.

GANT stworzył wszechstronną kolekcję dla tętniącego życiem miejskiego stylu, a także w opcji idealnej do biura. Pod względem koloru to biel będzie znów modna tego lata i będzie dostępna w całej kolekcji damskiej i męskiej. Samodzielnie lub w połączeniu z kolorami takimi, jak pomarańczowy, czerwony i żółty. Materiały użyte w kolekcjach to miękki nubuk, wysokiej jakości zamsz, wygodna dzianina 3D.

Wraz z nadejściem lata kolekcja marki GANT wyrusza w podróż, aby cieszyć się słonecznym nadmorskim stylem życia. Paski, wybielone słońcem kolory oraz szydełkowane, tkane i plecione cholewki tworzą swobodny wygląd.

Materiały są super miękkie, m.in. bawełna, skóra, len. Kluczowe kolory to żółty we wszystkich odcieniach, różne odcienie niebieskiego i koralowego, różowy i ciepły beż. Wyściełane, wygodne wkładki gwarantują wyjątkowy komfort.

Dbając też o zrównoważony rozwój marka wprowadza do kolekcji tenisówki z trójwymiarową dzianinową cholewką wykonaną z przetworzonego plastiku i bawełny organicznej lub naturalnie garbowanej skóry. Ponadto do produkcji podeszwy użyto materiałów pochodzących z recyklingu.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link