MIDORI – czas na sportowy szyk

Emocje związane ze zbliżająca się Olimpiadą w Londynie czy też Mistrzostwami Europy w piłce nożnej spowodowały, iż nawet projektanci mody nie mogli  pozostać  obojętni na te wydarzenia.

Prekursorami w tej dziedzinie są amerykańscy kreatorzy mody, a w szczególności Alexander Wang, marka Lacoste oraz duet Rag&Bone. Paryski, a zarazem sportowy szyk zaprezentowała Isabel Marant. Obszerne bluzki z numerami, obcisłe szorty, sukienki oraz luźne kurtki to kwintesencja tego trendu.

Marka Midori w tym sezonie również udowania, iż moda i sport mogą iść ze sobą w parze. Projektanci marki przygotowali ubrania z bezpieczną dozą sportowego szyku. Szczególną uwagę zwracają szorty – kolorowe, wygodne i stylowe. W tym sezonie jak najbardziej łączymy je z wysokimi szpilkami i sportowymi akcesoriami jednocześnie.

Trend na sportową elegancję daje nam szerokie pole do popisu. Możemy bawić się nim wykorzysując nie tylko fasony, ale i charakterystyczne sportowe tkaniny. Pozostało więc już tylko poczuć w sobie ducha sportu i po prostu wejść do gry.

[nggallery id=2788]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również