KOLEKCJONUJCHWILE

Michał i Ola Żebrowscy w kampanii TATUUM #KOLEKCJONUJCHWILE

Tatuum tworzy z miłością do szczegółu, który nie tylko w modzie ale przede wszystkim w codzienności może zmienić tak wiele. Marka wierzy, że ubrania mają nieść komfort, który pozwala skupić uwagę na tym co naprawdę ważne. Na doświadczaniu chwil. Na świadomości, że to drobne gesty, codzienne, przelotne uśmiechy, smak kawy o poranku, splecione dłonie… to właśnie buduje nasze szczęście.

Uderzyła mnie refleksja, że niewiele brakowało, a mógłbym w ogóle nie mieć rodziny. Byłem trzydziestosześcioletnim kawalerem, ciągle w biegu. Kiedy poznałem żonę wszystko przewartościowałem, zwolniłem – mówi Michał Żebrowski.

To właśnie Michał wraz z żoną Olą zostali Ambasadorami jesienno-zimowej kolekcji Tatuum.  Podzielili się z nami swoimi drobnymi, a paradoksalnie wielkimi w kontekście szczęścia chwilami, udostępniając prywatne archiwum, na którym oparty jest spot kampanijny.

Olę i Michała zaprosiliśmy do współpracy, ponieważ mimo medialnej rozpoznawalności stronią od show-biznesu, najbardziej cenią rodzinę, prywatność i życie blisko natury. Dzielimy te same wartości, które niesiemy w świat. Dzięki kampanii „Kolekcjonuj Chwile” wspólnie możemy inspirować do życia w duchu slow life – mówi Zuzanna Wesołowska, Marketing Project Manager.

Bardzo nas cieszy, że trend „slow” zdobywa coraz większą popularność, w każdym aspekcie życia. Sami staramy się żyć wolniej i uważniej, choć nie zawsze jest to łatwe. Ważne jednak jest wykonywanie i wspieranie nawet najmniejszych kroków w tym kierunku – wyjaśnia Ola Żebrowska.

Prezentujemy Kolekcję Chwil, w której każdy model to przesłanie. Odnajdziesz je na kampanijnych metkach. Wejdź do salonu Tatuum. Inspiruj się, doświadczaj i twórz własną kolekcję najpiękniejszych, codziennych momentów.

Dziel się nimi na instagramie oznaczając zdjęcie #KOLEKCJONUJCHWILE @tatuum_official i nieś wraz z nami przesłanie „slow life”!

Zdjęcia: Adam Pluciński
Hair: Piotr Wasiński
Make-up: Julita Jaskółka
Stylizacja: Karolina Limbach

Podziel się wiadomością:

Polecamy również