medycyny estetycznej

Mężczyzna w gabinecie medycyny estetycznej

Gabinety medycyny estetycznej pomogą uzyskać oczekiwany efekt nie tylko Paniom. Szeroka oferta dedykowana jest także Panom.

Dbałość o męską urodę
Skóra Panów jest zupełnie inna niż Pań. Dlatego też, chociaż mężczyźni często chętnie podkradają swoim partnerkom kremy czy żele do mycia twarzy, zabiegi medycyny estetycznej, chociaż podobne, będą przez lekarza dostosowane do właściwości męskiej skóry. Pokutuje przekonanie, że gabinety medycyny estetycznej to miejsca, w których spotkać można tylko kobiety, dlaczego jednak Panowie nie mieliby również zadbać o swoją skórę, spowolnić procesy starzenia. Szczególne, że mężczyźni równie często borykają się z różnego rodzaju problemami. Co motywuje Panów? Czasem jest to chęć dokonania poprawek tych okolic, które są przyczyną różnego rodzaju kompleksów, czasami dyskomfort powodują na przykład przedwcześnie pojawiające się zmarszczki, wynikające chociażby z mimiki twarzy. 

Jakie zabiegi proponowane są Panom
Medycyna estetyczna ma do zaoferowania naprawdę sporo. Nie ma przeciwskazań, żeby i mężczyzna skorzystał z oferty kwasów czy peelingów pomagających zwalczyć problemy skórne, takie jak trądzik. Coraz popularniejszy u Panów jest także botoks. Okolica międzybrwiowa czy czoło to rejony, gdzie powstałe zmarszczki zdecydowanie dodają lat i powagi twarzy. Botoks pomaga wyrównać bruzdy. Warto też zastanowić się nad mezoterapią igłową. Poprawia ona stan skóry na twarzy, szyi, dekolcie. Okolice te stają się jędrniejsze, bardziej napięte.
Wielu Panów decyduje się też na zabiegi liftingujące, poprawiające owal twarzy, opadające powieki czy zwalczające opadające policzki. Efekt dobrze wykonanego zabiegu medycyny estetycznej nie polegana tym, aby z 60-latka zrobić nastolatka, ale by pomóc ciału narażonemu na stres, niekorzystne czynniki środowiskowe, genetyczne problemy (takim na przykład jest łysienie. Również w tym przypadku, medycyna estetyczna dysponuje rozwiązaniem, takim jak mezoterapia skóry głowy).

Więcej o różnych zabiegach medycyny estetycznej znaleźć można tu: https://medycynaestetyczna.waw.pl/. Ta uniwersalna wyszukiwarka gabinetów na terenie Warszawy pozwoli też z łatwością umówić się na konkretny zabieg. Warto dać sobie możliwość czucia się świetnie we własnej skórze. 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również