CE71D332AF Nowoczesna metoda usuwania ow osienia 8211 Depilacja Laserowa

Nowoczesna metoda usuwania owłosienia – Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa to obecnie jeden z najczęściej wybieranych zabiegów z dziedziny pielęgnacji twarzy oraz ciała. Jest to metoda trwałego usuwania owłosienia, która dzięki odpowiedniej wiązce lasera usuwa zbędne owłosienie szybko i bezpiecznie.

         Obecnie na Rynku Beauty oferta z zakresu pielęgnacji skóry i usuwania owłosienia jest bardzo   szeroka. Istnieją różne metody trwałej epilacji niechcianych włosów. Która z nich jest najlepsza? Czym kierować się podczas wyboru najskuteczniejszej oferty, która spełni nasze oczekiwania?

            Jedną z najczęściej wybieranych metod usuwania owłosienia jest depilacja laserowa, na której czele stoi diodowy laser Light Sheer Duet. Jego innowacyjna technologia opiera się na niszczeniu macierzy włosa co powoduję, że włos nie odrasta.  Skuteczność? Po pierwszym zabiegu usuwane jest około 20-30% owłosienia, a efekty widać już po 3 tygodniach od dnia wizyty. Należy pamiętać, że każdy z nas posiada inny rodzaj owłosienia, co wpływa na skuteczność zabiegu. Im włos jest ciemniejszy i grubszy tym zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy. Do uzyskania pożądanych efektów gładkiej i pięknej skóry należy powtarzać laseroterapię w odstępach od 6 do 10 tygodni.

            Zabiegowi mogą być podane niemalże wszystkie partie ciała takie jak bikini, łydki, uda, wąsik z pominięciem okolic oczu, ponieważ może to zaszkodzić delikatnej budowie gałki ocznej. Coraz częściej z depilacji laserowej korzystają również mężczyźni, którzy mają dość codziennych podrażnień po goleniu oraz codziennej walki z usuwaniem owłosienia. Dodatkowo jest to doskonała metoda dla osób borykających się z uciążliwym problemem wrastających włosków, które często są efektem korzystania z zabiegów z użyciem wosku. Skóra posiadająca zapalenia okołomieszkowe, podrażnienia powstałe po użyciu maszynki jednorazowej czy depilatora świetnie toleruje działanie depilacji laserowej, która na długi czas pozwoli pożegnać się z tymi problemami.

            Jeden z Gabinetów na Warszawskim Mokotowie posiada w swojej ofercie unikatową promocję, która pozwala na przetestowanie działania lasera Light Sheer Duet co zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji o rozpoczęciu przygody z depilacji laserową. Gabinet Depilacja.pl dla każdego klienta, który pierwszy raz odwiedza Gabinet gwarantuje BEZPŁATNY zabieg usuwania owłosienia z partii pach. Jest to doskonała metoda na to, aby sprawdzić jak nasza skóra reaguje na promieniowanie wysyłane z lasera Light Sheer Duet oraz jaką skuteczność przynosi odbyty zabieg.

Ilość zabiegów waha się od 5 do 10, a ich liczba dobierana jest indywidualnie do rodzaju skóry oraz budowy i koloru owłosienia. Korzystając z depilacji laserowej należy pamiętać, że każdy obszar naszego ciała może wymagać znacznie innej liczby zabiegów.

            Bolesność towarzysząca zabiegowi depilacji laserowej jest kwestią indywidualną. Każdy obszar naszego ciała inaczej reaguje na promieniowanie lasera, ale dzięki nowoczesnej technologii chłodzenia i próżni zastosowanej w laserze Light Sheer Duet odczucia dyskomfortu podczas trwania zabiegu są znacznie mniejsze. Bardzo ważną rolę w odpowiednim przebiegu depilacji jest pielęgnacja domowa i zastosowanie wszystkich zaleceń, które otrzymujemy od wykwalifikowanego personelu. Dzięki temu obrzęki i zaczerwienienia po zabiegowe najczęściej ustępuję w odstępie do 2 dni po odbytej depilacji.

            Jak przebiega zabieg? Przed wykonaniem depilacji laserowej przeprowadzana jest konsultacja wraz z próbą laserową, która pozwala wyeliminować przeciwwskazania do zabiegu. Następnie, gdy nie ma żadnych zastrzeżeń do wykonania depilacji przechodzimy do zabiegu, który dzięki zastosowaniu nowoczesnej głowicy Light Sheer Duet trwa w granicach 10-40 minut.

            Depilacja laserowa jest to doskonała metoda dla osób, które dążą do uzyskania gładkiej skóry i jednocześnie mają dość codziennego usuwania owłosienia. Efekty korzystania z laseroterapii pozwalają nam cieszyć się jedwabistą  i piękną skórą każdego dnia!

 

Powyższy artykuł został sporządzony przez specjalistę depilacji laserowej z Gabinetu Depilacja.pl – Natalię Wysocką.

ModaiJa poleca również:

Copy link