Basia metamorfozaSCC 16 Metamorfozy dla Mam w Silesia City Center Efekty zaskoczy y wszystkich

„Metamorfozy dla Mam” w Silesia City Center. Efekty zaskoczyły wszystkich!

Jestem mamą na pełny etat, a co za tym idzie – często zapominam o swoich potrzebach. Chciałabym poczuć się w 100% kobietą i podkreślić naturalne piękno! – tak opisała się jedna z pań, biorąca udział w akcji z okazji Dnia Mamy w Silesia City Center. Trzy wybrane kobiety podczas „Metamorfozy dla Mam” przeszły nie tylko spektakularną zmianę wizualną pod okiem stylistki, ale też zaakcentowały kobiecość i… na nowo pokochały siebie.

26 maja to szczególny dzień w roku dla każdej mamy. Podkreślając wyjątkowość tego święta, Silesia City Center zorganizowała akcję „Metamorfozy dla Mam”. Spośród ponad 100 zgłoszeń wybrano 3 panie, które przeszły metamorfozę pod okiem stylistki Katarzyny Zatwarnickiej.

Nagrodą w akcji była całkowita zmiana wizerunku. Silesia City Center ufundowała trzem laureatkom nagrody w postaci kart podarunkowych o wartości 1000 złotych na zakupy ze stylistką. O ich włosy zadbał salon Jean Louis David, o makijaż – salon firmowy Clinique, a manicure wykonały stylistki paznokci z Kliniki Pięknych Dłoni. Całość dopełniła profesjonalna sesja zdjęciowa w obiektywie Roberta Purwina, znanego jako Mr. Faceless.

Super, wspaniale, pięknie! Uważam, że każda mama zasługuje na coś takiego. W życiu nie podejrzewałabym, że mogę tak wyglądać. Taką akcję powinna mieć zapewniona każda kobieta ustawowo, przynajmniej raz w roku – podsumowuje jedna z uczestniczek, Pani Basia.

To jest uczucie, którego nie można opisać. Najwspanialsze moje przeżycie w przeciągu kilku ostatnich lat. Zaskoczył mnie mój wizerunek, nie zdawałam sobie sprawy, że mogę tak wyglądać. Rady, które usłyszałam będę powtarzać sobie jak mantrę i stosować w swoim życiu. Na taką metamorfozę zasługuje każda z nas – cieszyła się Pani Anna, jedna
z uczestniczek akcji.

Jestem zachwycona efektem końcowym. Największym zaskoczeniem jest dobór kolorów, jakie zaproponowała mi stylistka. Najbardziej bałam się zmiany fryzury, ale wyszło genialne. Wszystkim kobietom polecam taką przygodę – podsumowała wzruszona Pani Ewa.

Już wkrótce kolejna okazja do poddania się metamorfozie w Silesia City Center. Tym razem akcja skierowana będzie do ojców z okazji ich święta.

Patroni medialni: ModaiJa, Śląskie Trendy, Super Bajtel

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link