ZMET 7228p zestawienie3 1 Metamorfoza z Galeri Krakowsk

Metamorfoza z Galerią Krakowską

Laureatem konkursu na metamorfozę organizowanego przez Galerię Krakowską został Wojtek. Bohater zmian to pełen energii mężczyzna. Wojtek prowadzi własną firmę budowlaną, dużo pracuje, ciągle wyjeżdża i wiecznie jest w biegu. W wolnych chwilach poświęca się rodzinie, więc zupełnie brakowało mu czasu na to, żeby zająć się swoim wyglądem. Wojtek zgłosił się do udziału w metamorfozie bo liczył, że otrzyma fachową pomoc i wskazówki, co do tego, jak się ubierać.

Metamorfoza Wojtka rozpoczęła się od zakupów ze stylistką GOShĄ Kusper oraz jej teamem, w czasie których Wojtek dowiedział się, jak podkreślać atuty swojej sylwetki oraz jak odpowiednio zestawiać ze sobą ubrania.

Team GOShY tworząc zestawy starał się uwzględnić tryb życia i cechy charakteru Wojtka. Kluczem w komponowaniu wszystkich stylizacji był dobór prostych fasonów i ciekawych połączeń kolorystycznych. Stylistki zaproponowały mu stylizację w pełni zgodną z jego osobowością i aktywnym stylem życia. Modna kurtka z futrzanym kołnierzem to nawiązanie do górskich zamiłowań, wyrazisty kolor swetra oddaje pozytywny charakter Wojtka, a wygodne buty zawsze będą dotrzymywały mu kroku we wszystkich działaniach. Dopełnieniem nowego wizerunku było dobranie odpowiedniej fryzury w salonie Strefa Fryzur. Nowoczesne cięcie dodało Wojtkowi charakteru.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link