Metamorfoza

Metamorfoza z Galerią Krakowską

Każda zmiana w życiu niesie ze sobą nadzieje na lepsze – także zmiana wyglądu. Nowy wizerunek dodaje sił, pewności siebie i wiary w możliwość zrealizowania marzeń. Potrzebna jest do tego jedynie odrobina odwagi, porada stylisty i nowa garderoba. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki każdej kobiety, dzięki konkursowi Galerii Krakowskiej na „Metamorfozę”!

Zmiana wizerunku to doskonały sposób na poprawę samopoczucia, problemy miłosne czy brak pewności siebie. Odpowiedni dobór ubrań i fryzury nie tylko wprowadzi w dobry nastrój, ale sprawi, że każda kobieta będzie wyglądała atrakcyjnie. Warto w tym celu skorzystać z porady profesjonalnej stylistki, która pomoże odnaleźć swój indywidualny styl czy wyeksponować atuty sylwetki. Teraz za pośrednictwem profilu Galerii Krakowskiej na portalu https://www.facebook.com/galeria.krakowska, każda kobieta będzie mogła wziąć udział w konkursie, który pozwoli na zmianę wizerunku. Każda osoba, która do 7 marca 2014 r. odpowie na pytanie „dlaczego to właśnie ona powinna wziąć udział w metamorfozie” ma szansę na profesjonalne doradztwo oraz zakupy o wartości 1500zł ze stylistką Galerii – GOShĄ Kusper i jej teamem, na zmianę fryzury w salonie Strefa Fryzur oraz wyjątkowy makijaż wykonany przez salon MAC. Całość nowego wizerunku uwieczni profesjonalna sesja zdjęciowa.

GOShA Kusper – jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, specjalistka od dobrze skomponowanych szaf i udanych zakupów. Jest autorką warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Udziela eksperckich porad w mediach (m.in. TVP „Kawa czy Herbata”, Radio Kraków, Młoda Para) oraz opisuje styl polskich i zagranicznych gwiazd dla Gala.pl. Prowadziła edukacyjny program pt. „Męska Szafa” dla ISTV. Pracowała przy programie „Trinny i Susannah ubierają Polskę” oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Absolwentka szkoleń m.in. w St. Martins College of Art&Design w Londynie oraz w London College of Fashion.Więcej informacji na www.goshakusper.com 

PLAKAT

Podziel się wiadomością:

Polecamy również