Metamorfoza z Galerią Krakowską

Laureatką konkursu na metamorfozę organizowanego przez Galerię Krakowską została 30-letnia Aneta. Bohaterka zmian to pełna energii kobieta. Niedawno rozpoczęła zupełnie nowy rozdział w życiu. Znalazła ciekawą pracę i zrzuciła sporo zbędnych kilogramów. Szukając sposobu na zmianę swojego dotychczasowego wizerunku zdecydowała się na udział w konkursie Galerii.

Metamorfoza Anety rozpoczęła się od dobrania odpowiedniej fryzury w salonie Strefa Fryzur. Nowoczesne cięcie wyszczupliło twarz, a nowy, zdecydowany kolor nadał charakteru.

Kolejnym etapem zmiany były zakupy ze stylistką GOShĄ Kusper oraz jej teamem, w czasie których Aneta dowiedziała się, jak podkreślać atuty swojej sylwetki oraz jak odpowiednio zestawiać ze sobą ubrania.

GOShA tworząc zestawy starała się uwzględnić tryb życia i cechy charakteru Anety. Wybrane przez nią ubrania zostały tak dopasowane, aby podkreślić jej sylwetkę. Kluczem w komponowaniu wszystkich stylizacji był dobór prostych fasonów i ciekawych połączeń kolorystycznych.
Pierwsza stylizacja to zestaw casualowy. Aneta jest mamą, jest w ciągłym ruchu. Bohaterka metamorfozy potrzebowała zestawu, dzięki któremu będzie czuła się kobieco, a jednocześnie będzie mogła swobodnie zajmować się dzieckiem.

Druga stylizacja to zestaw wyjściowy. Ołówkowa spódnica doskonale podkreśla kobiecą sylwetkę Anety, a limonkowa bluzka eksponuje nowy kolor włosów.
Dopełnieniem nowego wizerunku Anety był zgodny z obowiązującymi trendami makijaż wykonany przez salon M·A·C.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również