metamorfoza dla pary

Metamorfoza dla Pary z Galerią Krakowską

Metamorfoza dla Pary z Galerią Krakowską! Wspólna zmiana wizerunku, nowa fryzura, wyjątkowe stylizacje oraz profesjonalna sesja zdjęciowa – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki dla każdej pary dzięki konkursowi Galerii Krakowskiej. Jeśli chcecie zbliżyć się do siebie i zaprezentować znajomym oraz rodzinie w zupełnie nowej odsłonie, to już dziś wyślijcie swoje zgłoszenie do Metamorfozy dla Pary z Galerią Krakowską!

Zmiana wizerunku to doskonały sposób nie tylko na poprawę samopoczucia, powiew świeżości w związku czy zakochanie się w sobie na nowo, ale także zaskoczenie znajomych i rodziny.

Odpowiedni dobór ubrań i fryzury pozwoli zwiększyć pewność siebie. Najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki, która pomoże wyeksponować atuty sylwetki oraz odnaleźć swój indywidualny styl.

Teraz za pośrednictwem profilu Galerii Krakowskiej na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/galeria.krakowska można wziąć udział w konkursie, który pozwoli na zmianę wizerunku. Każda para, która do 10 czerwca 2016 r. odpowie na pytanie „dlaczego to właśnie oni powinni wziąć udział w metamorfozie” ma szansę na nagrody.

Zwycięzcy otrzymają profesjonalne modowe porady, stylizacje dla każdej z osób o wartości 1000 zł przygotowane przez stylistkę Galerii – GOShĘ Kusper i jej team, a także zmianę fryzury w salonie Strefa Fryzur oraz niebanalny makijaż od firmy Estée Lauder. Całość nowego wizerunku uwieczni profesjonalna sesja zdjęciowa.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również