Pan Mieczys aw Metamorfoza dla babci i dziadka w Silesia City Center

Metamorfoza dla babci i dziadka w Silesia City Center

Jak w niebanalny sposób podziękować babci i dziadkowi za chwile beztroski i wzorowe wychowanie? Z pomysłem przyszło CH Silesia City Center, które było organizatorem akcji „Metamorfoza babci i dziadka”. Laureaci – trzy wybrane panie i trzech panów – przeszli nie tylko spektakularną zmianę wizerunku, ale także – co najważniejsze na nowo uwierzyli w siebie.

Do udziału w akcji kandydatów mogli zgłaszać najbliżsi, za pomocą aplikacji dostępnej na Facebooku Silesia City Center. Spośród ponad 70 zgłoszeń wybrano trzy panie i trzech panów, którzy przeszli fantastyczną metamorfozę pod okiem stylistek Silesia City Center: Katarzyny Salomon i Alicji Michalskiej.

Największe centrum handlowe na Śląsku ufundowało laureatom akcji bon na zakupy o wartości 1000 zł. Podczas kompletowania garderoby bohaterom towarzyszyły stylistki, które czuwały nad tym, aby wybrane stroje były nie tylko wygodne, ale przede wszystkim podkreślały atuty uczestników. O fryzury zwycięzców zadbał Barber Shop Icon Hair Salon. W przypadku pań makijaż wykonał salon firmowy Clinique, a o ich paznokcie zatroszczyła się Klinika Pięknych Dłoni. Całość dopełniła profesjonalna sesja zdjęciowa w wykonaniu Roberta Purwina, znanego jako Mr. Faceless.

Nie zdawałam sobie sprawy, że mogę mieć takie piękne usta i włosy! Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tej cudownej akcji organizowanej przez Silesia City Center – mówiła Jola, jedna z uczestniczek metamorfozy.

Na pewno wykorzystam rady, których udzieliła mi stylistka. Teraz już wiem, jakie kolory pasują do mojej urody. Była to dla mnie niesamowita przygoda! – cieszył się Andrzej, biorący udział w akcji.

Babciom i dziadkom podczas sesji, będącej ukoronowaniem akcji dzielnie towarzyszyli ich bliscy. Były to wyjątkowe dni pełne wzruszeń zarówno dla bohaterów metamorfoz, ich rodzin, jak i wszystkich osób zaangażowanych w projekt.

Patroni medialni: Śląskie Trendy, ModaiJa

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link