Pexels photo 1703107 M skie stylizacje bransoletki dla pan w

Męskie stylizacje – bransoletki dla panów

Eleganckie lub fantazyjne, gładkie, lekkie, a przy tym doskonale układające się na nadgarstku, wykonane ze stali szlachetnej albo ze skóry, bransoletki zostały stworzone dla mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój styl w niecodzienny, oryginalny sposób.

Nowoczesne lub klasyczne – niezależnie od modelu, przykuwają uwagę i zachwycają różnorodnością wzorów. Skórzane bransoletki w wielu atrakcyjnych kolorach składają się z rzemyków lub pasków miękkiej. trwałej skóry. Bransoletki zostały zaprojektowane przez cenionych projektantów biżuterii, dlatego cieszą się popularnością wśród wielu panów.

Krótka historia męskich ozdób

Przed wiekami to właśnie panowie z dumą nosili rozmaite ozdoby, m.in. po to, aby podkreślić swoje męskie walory, szerokie ramiona, siłę mięśni oraz status społeczny.  Historia męskiej biżuterii zdobiącej ciało sięga czasów przed naszą erą, gdy mężczyźni nosili talizmany z kości zwierząt, kamieni i drewna, a także z muszelek chroniąc ciało przed mocą złych duchów. Mężczyźni przyodziewali swoje ciało skórami oraz niezwykłymi ozdobami, takimi jak naszyjniki czy bransoletki. W późniejszych wiekach biżuteria oznaczała wysoki status społeczny i materialny. Starożytne ozdoby męskie mieniły się diamentami, a rzymscy cesarze, dygnitarze i arystokraci nosili złote pierścienie świadczące nie tylko o ich zamożności, ale także wpływach i władzy. W epoce renesansu nie tylko królowie, lecz także szlachta nosiła łańcuchy, pierścienie i sygnety.

Nowoczesne bransoletki – świetny pomysł na prezent

Współczesne bransoletki zaprojektowano tak, aby ich właściciel czuł się swobodnie i mógł wykonywać wszelkie codziennie prace. Wśród rozmaitych wzorów na uwagę zasługują klasyczne modele z prawdziwej skóry, dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach oraz stalowe, połyskliwe bransolety złożone z kilku efektownie połączonych segmentów. W sklepie internetowym https://www.galante.pl/bransolety-meskie każdy znajdzie wspaniały prezent dla męża, przyjaciela czy syna. W zależności od preferencji można wybrać model idealnie dostosowany do indywidualnego stylu każdego mężczyzny.

Uniwersalne bransoletki ze stali szlachetnej

Obecnie projektanci biżuterii coraz częściej sięgają po stal projektując proste, minimalistyczne i jednocześnie szalenie modne formy, z których powstają efektowne kolekcje. Przykładem minimalistycznego stylu jest bransoletka z serii SB – 952 zbudowana z geometrycznych części, połączonych prostymi nitami, tworzących nowoczesną, lekką bransoletkę. Bransoletę można dopasować do wielkości nadgarstka zdejmując jeden z 2,5 centymetrowych elementów.

Niebanalne bransoletki skórzane w kilku odcieniach

Podwójnie lub potrójnie plecione bransoletki z prawdziwej skóry mogą mieć różne kolory. Skórzane rzemyki układają się w proste, naturalne wzory. Charakterystyczna jasnobrązowa, zbliżona do koloru piasku – idealnie pasuje do letnich stylizacji. Srebrne, owalne zapięcie – karabińczya tworzy idealną całość. Natomiast ciemnoszara bransoletka składa się z trzech plecionych kółek połączonych w całość fantazyjnym zapięciem. Każdy model bransoletki może być świetną ozdobą  męskiej dłoni ze względu na uniwersalny kolor i styl.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link