Jillian Michaels

Megagwiazda Jillian Michaels specjalnie dla nas w naszej sondzie „Moim zdaniem…”!

Na wielką galę wybrałabym kreację… Tom Ford

Na co dzień noszę... D squared, Hysteric Glamour, dżinsy Rag n Bone i t-shirt’y w stylu vintage

Słucham…Wszystkiego. Nakręca mnie muzyka od the Rolling Stones do Billie Holiday, od Sex Pistols do EDM, grunge lat 90.tych i NWA… jak to nazwiesz?

Czytam… Literaturę faktu. Ostatnią książką, którą pokochałam, było „Physics of the Future” autorstwa Michio Kaku. (polski tytuł: Fizyka przyszłości. Nauka do 2100 roku, wydawnictwo Prószyński – przyp. redakcji).

Oglądam… Wszystkie te kultowe, tasiemcowe seriale, jak Breaking Bad, Narco’s, Game of Thrones (Gra o Tron), Homeland, Walking Dead.

Nienawidzę… Marnotrawstwa… Mam bzika na tym punkcie. Nienawidzę marnotrawstwa wody, energii, jedzenia, pieniędzy, itd.

Kocham… Moją rodzinę i zwierzęta. I wino. Kocham wino.

Kobieta jest… Silna

Moje hasło na dziś lub na całe życie… Wiedz, co to strach, ale działaj mimo wszystko (nie bój się bać).

I jeszcze na koniec: Masz jakieś przesłanie, poradę dla polskich miłośniczek zdrowego i aktywnego trybu życia?

Nie jesteś jak pizza. Nie możesz zadowolić każdego, więc żyj dla siebie i (…) nienawistników. (w oryginale, popularne słówko na F – przyp. redakcji).

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Jillian Michaels
JUST JILLIAN — Pictured: Jillian Michaels — (Photo by: Don Flood)

Więcej o Jillian dowiedzie się z nowego programu Po prostu Jillian na kanale E!

Najnowszy serial dokumentalny kanału E! Entertainment to szansa na poznanie Jillian Michaels nie tylko jako światowej sławy trenerki fitness, ale też niezwykle wrażliwej osoby, matki, partnerki, przyjaciółki i pani domu, która na co dzień przeżywa te same problemy co większość zwykłych kobiet. Premiera Po prostu Jillian w niedzielę 31 stycznia o godz. 20:00 tylko na kanale E! Entertainment.

Jillian Michaels to przedsiębiorca, trenerka osobista i telewizyjna megagwiazda. Ma tysiące fanów na całym świecie. Jillian słynie z wyrazistej osobowości i propagowania zdrowego stylu życia. Popularność zdobyła też za sprawą udziału w reality show The Biggest Loser w roli trenerki. Teraz będziemy mieli okazję obserwować życie Jillian Michaels od kuchni. Poznamy jej rodzinę i przyjaciół oraz zobaczymy, jak radzi sobie z codziennymi problemami, świętuje sukcesy i znosi porażki.

Silny charakter, wytrzymałość, zwinność oraz niesłychana umiejętność motywacji siebie i innych – to znane wszystkim cechy Jillian Michaels. To jednak tylko jedno oblicze tej popularnej osobowości telewizyjnej. Codziennie życie Jillian upływa na wychowywaniu dwójki dzieci, pielęgnowaniu miłości do życiowej partnerki, kontaktach biznesowych, spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi oraz opiece nad… 15 zwierzętami.

Po raz pierwszy fani będą mogli z bliska przyjrzeć się kobiecie, która własnymi siłami i ogromną determinacją zbudowała swoje biznesowe imperium, a równocześnie starała się zachować bliskie relacje z ważnymi dla niej osobami, darzącymi ją wsparciem i pomagającymi ogarnąć chaos codziennych spraw. W ośmiu odcinkach sezonu Jillian będzie starała się zachować zdrowy balans w opiece nad stale rosnącym biznesem oraz swoimi dziećmi – pięcioletnią córką Lukensią („Lu”) oraz trzyipółletnim synem Phoenixem – wychowywanymi wspólnie z życiową partnerką, Heidi Rhoades.

Jillian wraz ze swoim wspólnikiem Giancarlo stale opracowuje nowe sposoby na sprostanie wymaganiom ogromnej rzeszy fanów. Pracują nad nowymi projektami telewizyjnymi, książkami, ćwiczeniami na DVD, inwestycjami biznesowymi, liniami żywności, suplementów i odzieży treningowej… Tymczasem w domu, oprócz dzieci i Heidi, na zainteresowanie Jillian czeka całe stadko zadomowionych zwierząt, w tym świnka Stella, która bardzo polubiła spędzać noce w… sypialni.

Cokolwiek by się nie działo w jej ciekawym życiu, Jillian Michaels każdego dnia udowadnia, że co prawda nikt nie jest doskonały, ale z drugiej strony – nic nie jest niemożliwe.

Po prostu Jillian – w niedziele od 31 stycznia o godz. 20:00 tylko na kanale E! Entertainment.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

ModaiJa poleca również:

Copy link