Mary Kay

Mary Kay dla kobiet

Niezależne Konsultantki Kosmetyczne Mary Kay reprezentują wszystkie typy kobiet. Pielęgniarki, mamy będące z dziećmi w domu, nauczycielki, studentki i korporacyjne specjalistki. One wszystkie skorzystały z szansy na satysfakcjonujące wynagrodzenie, jaką daje Mary Kay. Te tak różne kobiety czerpią satysfakcję ze sprzedaży produktów Mary Kay® ponieważ model biznesu sprzedaży bezpośredniej jest elastyczny i pasuje do życia każdej z nich. Jest idealny dla kobiet, które chcą korzystać z technologii i mediów społecznościowych w celu pozyskania klientów, ale także dla kobiet, które stawiają na spotkania ze swoimi klientkami twarzą w twarz. Każda Niezależna Konsultantka Kosmetyczna może zarządzać swoim biznesem Mary Kay w sposób, który najbardziej pasuje do jej stylu życia.

Mary Kay Ash założyła Beauty by Mary Kay w 1963 roku dzięki pomocy dziewięciu Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych, przy wsparciu swojej rodziny i dzięki marzeniom ofiarowania kobietom możliwości własnego biznesu opartego na sprzedaży bezpośredniej, który dawał szansę rozwoju osobistego i niezależności finansowej. Tych dziewięć kobiet zbudowało fundament dla ponad 3 milionów kobiet na całym świecie, które obecnie pracują jako Niezależne Konsultantki Kosmetyczne. Dzisiaj produkty Mary Kay sprzedawane są w ponad 35 krajach, z globalną sprzedażą hurtową na poziomie 3 miliardów dolarów.

Produkty i trendy mogły ulec zmianie przez ostatnich 50 lat, ale model biznesu sprzedaży bezpośredniej Mary Kay pozostał ten sam. Wszystkie Niezależne Konsultantki Kosmetyczne kupują produkty Mary Kay® od firmy po ustalonych cenach hurtowych, następnie sprzedając te produkty bezpośrednio swoim klientom po sugerowanych cenach detalicznych.

Podczas gdy wszystkie Niezależne Konsultantki Kosmetyczne mogą zarabiać pieniądze dzięki oferowaniu produktów swoim klientom, istnieją Niezależne Konsultantki Kosmetyczne, które zdecydowały się zmaksymalizować potencjalne zyski płynące z prowadzenia biznesu Mary Kay poprzez przejęcie roli lidera. Liderzy Ci określani są jako Niezależne Dyrektor Sprzedaży i Niezależne Krajowe Dyrektor Sprzedaży.

Kilka faktów na temat Możliwości Satysfakcjonującego Wynagrodzenia Mary Kay

  • Ponad 3 miliony osób na całym świecie sprzedaje produkty Mary Kay®.

  • Ponad 500 000 Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych Mary Kay działa na terenie Stanów Zjednoczonych.

  • Ponad 1400 osób jeździ różowym Cadillakiem Mary Kay w Stanach Zjednoczonych.

  • Na przestrzeni 50 lat istnienia firmy ponad 300 kobiet na całym świecie zarobiło ponad 1 milion dolarów prowizji.

Mary Kay

O Mary Kay

Niezwykłe produkty. Pozytywny wpływ na świat. Satysfakcjonujące wynagrodzenie. Od 50 lat Mary Kay oferuje to wszystko. Razem z 3 milionami Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych i 3 miliardami rocznej globalnej sprzedaży hurtowej, Mary Kay jest topową marką kosmetyczną i bezpośrednim sprzedawcą w ponad 35 rynkach na całym świecie. By dowiedzieć się więcej lub by zlokalizować Niezależną Konsultantkę Kosmetyczną w Państwa okolicy, proszę odwiedzić stronę marykay.pl

Podziel się wiadomością:

Polecamy również