Martyna Wojciechowska dla dzieci

Dziennikarka, pisarka, blogerka i podróżniczka Martyna Wojciechowska spotkała się z dziećmi na wspaniałym pikniku rodzinnym. Okazją do spotkania, które obfitowało w liczne atrakcje dla najmłodszych uczestników były premiery książek “Dzieciaki świata” i “Zwierzaki świata“. Oczywiście, autorstwa Martyny Wojciechowskiej, wydane przez G+J Książki.

Książki są zbiorami prawdziwych opowieści o dzieciakach i zwierzakach, jakie Martyna spotkała podczas swoich podróży na krańce świata. Powstały przy współpracy merytorycznej psycholog dziecięcej Dominiki Słomińskiej – niezwykłe historie zostały więc uzupełnione nie tylko o barwne materiały ilustracyjne i ciekawostkowe, ale również o propozycje pytań i wątków, które rodzice mogą poruszyć w rozmowie z dziećmi.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=4790]

[nggallery id=4791][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również