Marta Żmuda-Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska będzie reklamować biżuterię

Marta Żmuda Trzebiatowska, została Ambasadorką biżuterii Apart. Mamy dla Was premierowe zdjęcia z wyjątkowo  pięknej sesji.

Wybór na pewno jest nieprzypadkowy. Marta Żmuda Trzebiatowska jest przecież ucieleśnieniem stylu, talentu, a przy tym zniewalającej urody!

W kampanii Apart aktorka pokazała zupełnie nową odsłonę swojej urody i osobowości. Sesja zdjęciowa w portugalskich plenerach to hołd dla naturalnego piękna, dziewczęcości i świeżości gwiazdy. Niezobowiązujący look Marty Żmudy Trzebiatowskiej doskonale koresponduje z wakacyjnym klimatem zdjęć oraz biżuteryjnymi trendami, które z wdziękiem prezentuje.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, którą ukończyła w 2007 roku. Wystąpiła w wielu filmach, m.in. w fabule wybitnego reżysera Krzysztofa Zanussiego „Serce na dłoni” oraz najbardziej przebojowych komediach romantycznych – „Nie kłam, kochanie”, „Ciacho”,  „Och, Karol 2” czy też hitowym sequelu „Listów do M”. Aktorka z sukcesem pojawia się także na deskach teatralnych, a do jej najlepszych ról należy kreacja Sally w scenicznej adaptacji „Kiedy Harry poznał Sally” Nory Ephron w stołecznym Teatrze Kwadrat, którego jest gwiazdą. Aktorka pojawia się także w najchętniej oglądanych i cenionych przez widzów serialach telewizyjnych. W 2008 zwyciężyła w plebiscycie Viva! Najpiękniejsi, jest także laureatką Telekamery 2009 w kategorii „aktorka” i Róży Gali za debiut oraz Elle Style Awards 2009.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link