Beauty day Marta Gaska 1 Marta G ska Beauty Day fotorelacja z warsztat w makija u

Marta Gąska Beauty Day- fotorelacja z warsztatów makijażu

W ostatni piątek w hotelu H15 odbyły się warsztaty makijażu poprowadzone przez Martę Gąskę, która jest jedną z najlepszych makijażystek w Polsce.

Marta podczas Beauty Day zaprezentowała naturalny makijaż na wiosnę oraz pokazała kilka prostych rozwiązań na promienną buzię dla każdej cery i jak w szybki i prosty sposób można zagęścić rzęsy dzięki Clavier Quick Premium Lashes by Marta Gąska.

Dodatkowo każda z uczestniczek miała możliwość spróbowania na własnej skórze idealnego nawilżenia w 15 minut, czyli NANO-LIFTING AIR BRUSH od firmy Mediect oraz przetestowania suplementów od polskiej marki DuoLife takich jak płynna witamina C, chlorofil, kolagen oraz produkty regenerujące.

Gwiazda Dzień Dobry TVN, jest coraz bardziej rozpoznawalną i niekwestionowanym specjalistą i autorytetem w dziedzinie makijażu. Gąska ostatnio cyklicznie organizuje specjalne warsztaty, na które zaprasza gwiazdy i dziennikarzy.

Swoją obecnością tym razem zaszczyciły m.in Małgosia Socha, Kasia Dziurska, Grażyna Wolszczak, Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

O podniebienie uczestników warsztatów zadbał catering dietetyczny Eat Flow serwując między innymi desery z nasion chia z musem malinowym oraz owocami czy hummus z grzankami i marchewką.

foto: Michał Makowski

foto: Jarosław Antoniak

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link