The Voice of Poland

Marika: podczas „The Voice of Poland” dowiedziałam się, że jestem w ciąży

Piosenkarka i prowadząca program „The Voice of Poland w TVP ostatnio dowiedziała się od osób, z którymi współpracuje, że pojawiły się plotki o jej rzekomej ciąży. Marika zaprzecza tym informacjom i podkreśla, że nie chce, aby jej życie prywatne było omawiane publicznie.
O samej plotce Marika dowiedziała się podczas rozmów dotyczących kolejnej edycji programu „The Voice of Poland”, który artystka współprowadzi z Tomaszem Kammelem i Maciejem Musiałem. Jedna z osób pracujących przy produkcji pogratulowała jej ciąży. Piosenkarka nie kryła zaskoczenia.

– Proszę państwa, rozumiem, że to już jest ten moment, ale na razie to nieprawda – deklaruje artystka i dodaje, że wolałaby, aby zainteresowanie wzbudzało to, czym zajmuje się zawodowo, jak spełnia się artystycznie, a nie jej życie prywatne.

Wokalistka zdaje sobie sprawę z tego, jakimi prawami rządzi się show-biznes i częściowo rozumie zainteresowanie opinii publicznej prywatną sferą życia gwiazd. Jednak Marika stara się bronić przed ingerencją mediów w jej życie osobiste i stanowczo dementuje plotki o ciąży.

– Wiem, że trudno jest utrzymać zainteresowanie publiczności, zakrywając totalnie sferę prywatną. Ja się przed tym bronię rękami i nogami, chociaż już wpuściłam telewizję do swojego domeczku i pokazałam nie tylko szafę z ubraniami, lecz wręcz telewizja weszła mi do sypialni – mówi Marika agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Piosenkarka pokazała swoje mieszkanie Paulinie Drażbie w programie „Pytanie na Śniadanie”. Zdaniem Mariki już to było wyrazem ekshibicjonizmu, więc można się spodziewać, że wokalistka nie zamierza w przyszłości rozmawiać z mediami o swoim życiu prywatnym.

Marika to wokalistka, tekściarka i kompozytorka tworząca muzykę z pogranicza reggae, soul oraz funk. Na koncie ma cztery albumy, dwie nominacje do Fryderyków i kilka dobrze przyjętych utworów, m.in.: „Moje serce”, „Mówisz i masz” czy „Masz to”. Marika prowadzi program „The Voice of Poland” w TVP.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również